Tänavatants rikastab Maardus elu mitmel rindel

Juba teist aastat rikastas tänavu Maardu õpilasmaleva avamist JJ-Street Tantsukooli noorte energiline ja efektne esinemine, mida jälgis publiku seast rohkem kui 300 inimest. See on vaid üks osa JJ-Street Tantsukooli tegemistest Maardu linnass viimase paari aasta jooksul, sest treener Annely Kõrvel ja tema õpilased löövad kaasa igal rindel: esinevad kohalikel sündmustel, algatavad ise projekte ning panustavad kogukonna arengusse mitmel viisil.


Koostöö sujub hästi

Maardu õpilasmaleva korraldaja Erika Tiganik ütles, et Annely Kõrveliga on koostöö alati hästi sujunud ning peas küpseb JJ-Street Tantsukooliga koostööks juba uusi plaane. “Muljed on alati soojad ja toredad. Maardu õpilasmaleva avamine tõi taas kokku nii kohalikke tehnikahuvilisi, video- ja fotograafe, näitlejaid, lauljaid ja tantsijaid, et teha koos ära midagi suurt,” selgitas Tiganik.
Annely Kõrveli sõnul sai sel korral tantsu õppida ka üks täiesti uus lõbus tegelane. “Õpetasime tänavatantsu nii tantsuhuvilistele kui ka ühele vahvale mesilase kostüümis esinenud maskotile, kes muidu tantsuga ei tegele,” muigas Kõrvel.Maardu õpilasmaleva avanud linnapea Vladimir Arhipov kinnitas, et JJ-Street Tantsukool on kasvanud aja jooksul usaldusväärseks partneriks ning tänavatantsijaid väärtustatakse linnas kõrgelt. “Kogenud treenerite juhendamisel kasvab Maardus palju tublisid tantsijaid juurde. Märkimisväärne on kõigi kohalike tantsukoolide koostöö õpilasmalevaga, mille tulemusena saavad maardulased juba mitmeid aastaid nautida värvikat ja meeleolukat maleva avasündmust ning erinevate noorte flashmobe,” nentis Arhipov.


Kolmas hooaeg ukse ees

Nüüd on jäänud vaid mõned nädalad uue hooajani, mida JJ-Street Tantsukool sügisel alustab Maardus uute treeningute, koreograafiate ja sündmustega. Annely Kõrveli sõnul on tänavatantsuga tegelema oodatud igas vanuses huvilised ja tasemest ei sõltu midagi. “Kes tahab õppida esmakordselt tantsu, saab seda omas tempos teha. Kes aga soovib ennast keerulisemates elementides proovile panna, leiab saalist piisavalt väljakutseid,” kinnitas Kõrvel.
Ta ise on tantsimisega tegelenud juba üle kümne aastat ning kasvatab juurde uusi tänavatantsijaid mitmes Eesti linnas.


Maardus alustab ta tänavu kolmandat hooaega ning treeningutel keskendutakse nii tänavatantsu baaselementidele, füüsilisele vormile ja vastupidavusele, musikaalsusele kui mitmetele teistele tantsija oskustele.


Juba varsti saab aimu uute tunniplaanide osas, seniks aga hoidke silma peal meie tantsijate tegemistel erinevates laagrites, võistlustel ja esinemistel! 

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street