Talendikatele noortele ja liidritele tutvustati veebiplatvormi

Erasmus pluss KA2 projekti “Talendist pädevusteni: Kuidas noorsootöö võib toetada kultuurisektorit” (“YouthWork4Cult”) raames toimus Tartus augusti lõpus üritus, mille käigus tutvustasid MTÜ Urban Style juhatuse esimees Joel Juht ja MTÜ TDM 2000 Eesti president Peeter Taim JJ-Street tantsukooli õpilastele ja Eesti Tänavatantsijate Liidu liikmetele projekti raames valminud käsiraamatut ja noortele talendikatele noortele mõeldud veebiplatformi “League of Cretaivity”.

Projekti peamine eesmärk on töötada välja uuenduslikud meetodid, et toetada noori nende ande ümberkujundamisel oskusteks, aidates neil arendada vastupidavamat isiklikku ja ametialast profiili.

Projektiga soovitakse saavutada järgmised eesmärgid:

1. Anda noortele vajalikud vahendid ja oskused, et luua paindlik kultuurisektor, mis suudab tõhusalt toime tulla ootamatute ja ebasoodsate olukordadega.

2. Edendada võrgustike loomist ja tugevdamist noorte seas, edendades loomesektorit.

3. Töötada välja ja katsetada uuenduslikke õppemeetodeid, mis toetavad noorte loomingulist potentsiaali projekti partnerriikides. Lisaks sellele koguda tagasisidet nende meetodite täiustamiseks.

4. Tõhustada noorte inimeste ettevõtlusalaseid arenguvõimalusi ja motiveerida neid algatama uusi projekte, mis aitavad kaasa ühiskonna ümberkujundamisele.

5. Tugevdada koostööd ja teabevahetust ning jagada parimaid tavasid Euroopa eri piirkondade vahel.

6. Panna alus kultuurisektori poliitilisele ümberkujundamisele, edendades positiivseid muutusi selles valdkonnas.

TDM 2000 Eesti on projekti juhtiv partner, teisteks partneriteks on Itaaliast Associazione TDM 2000, Lätist Streetbasket (Ghetto Games), Eestist Urban Style (JJ-Street Company) ja Kreekast IED Institute of Enrepreneurship Development.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street