Suve kõige ägedam laager ei jää tulemata

Pärast pikka distantsõppe perioodi, kui trennikaaslastest on tulnud olla eemal, on JJ-Street suvelaager nagu kirss tordile. Sel suvel ootab Sind 28. juunist 4. juulini Liipa talus ees kuus päeva huvitavaid treeninguid, lõbusaid vabaajategevusi ning loomulikul ka üks korralik tantsuvõistlus.


Oled tahtnud siiani väga proovida vogue’i? Või paelub Sind hoopis breik? Laager on just see koht, kus saab erinevaid tantsustiile avastada. Nädala jooksul ei puudu ka varajased päikesetõusud jooksuradadel ning treeningud Liipa talu välijõusaalis. Kogu nädala programm on vaheldusrikas ning osalejad saavad kohtuda terve JJ-Street tantsukooli treenerite tiimiga. Uued sõbrad ja trennikaaslased on pärast laagrit igal juhul garanteeritud!


Laager ei tähenda aga ainult trenni! Sul on võimalus lahendada oma meeskonnaga naljakaid ülesandeid, võistelda pöörastes katsumustes ning puhata kuuma päikese all Liipa talu rannas. Ja kes on enne laagris käinud, siis ta juba teab, kui ägedad on vettehüpped, SUP-laual tantsimine või veesõda rannamaja DJ-de hea muusika saatel. Õhtused peod toovad välja salajased tantsulõvid ning lemmiklood ning pole imestada, kui lõpuks tuleb DJ-l lausa sunniviisiliselt tantsuplats tühjaks teha. Muidugi ei saa unustada lõkkeõhtuid ning õhtuseid vestlusringe, mis juhtuvadki ainult laagrites ja jäävad eluks ajaks meelde.


Kui tunned, et keeruline aeg on motivatsiooni ära võtnud, on just laager suurepärane võimalus ennast tagasi rajale saada. JJ-Street tantsukooli treenerid juba ootavad ühiseid seiklusi!

Viimane kuupäev eelregistreerimiseks on 13.06.2021.

Registreeri SIIN.

Vaata videot JJ-Street suvelaagrist SIIT.


Ära jää ilma ühest mõnusast suvenädalast ning kohtume varsti!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street