Streetshow kordusetendus lõi Paide publiku pahviks! Vaata pilte!

Pühapäeval leidis Paide  muusika- ja teatrimajas aset tantsuetenduse JJ-Street Streetshow “Kadunud põlvkond” kordusetendus, mida Kesk-Eesti publik nägi esimest korda.

1960ndate aastate nostalgilisest rongijaamast rändas show tänapäeva, kus maailm on pidevas keerises.  Show esimene osa algas romantilistel, muretutel ja lõbusatel 1960ndadel, kui tänavatel võidutsesid erksad kleidid ning mehed ehtisid ennast kaabudega. Hoogne armastuslugu tõi publikuni tuttavaid lugusid ning särtsakaid paaristantse, kus sädemed lendasid ja neiud keerlesid noormeeste käte vahel!  Ühtlasi sai publik tuttavaks peategelase Elisabethi ja tema poisssõbraga.Teine osa algas nutitelefonide välkuvate ekraanide tuledes, kui lavale toodi modernse maailma kiire elutempo ning uues võtmes plahvatuslik energia. Näha sai palju peadpööritavaid trikke!Teises osas sai publik tuttavaks  viimase peategelase, Rogeriga, kelle isikus tundsid ennast ära ilmselt kõik pärast 1990ndaid sündinud pealtvaatajad. Kaasaegse maailma probleemid ja kitsaskohad viisid rahva sekka etenduse lõpuks selge sõnumi.


Streetshow “Kadunud Põlvkond” kordusetenduses tegi Paides kaasa ligi 50 tantsijat ja 15 koreograafi, kelle käe all valmisid rohkem kui 10 erinevat tantsustiili ühendanud koreograafiad.


Vaatemängu lisasid valgus- ja videoefektid ning värvikirev pilt lavalt, mille taga seisab tiim hulljulgeid noori.Järgmine ja ühtlasi viimane  JJ-Street Streetshow “Kadunud põlvkond” etendus leiab aset 16. mail Võru Kultuurimajas “Kannel”. Pileteid on võimalik soetada Piletilevist või JJ-Street Tantsukooli filiaalidest üle Eesti.

Streetshow peategelased ootavad Teid! Näeme varsti!


 

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street