Streetshow Kadunud Põlvkond tuleb viimast korda lavale septembris

Algselt 16. mail toimuma pidanud tänavatantsuetendus JJ-Street Streetshow “Kadunud põlvkond” tuleb viimast korda lavale 26. septembril Võru kultuurimajas.

Laval rullub lahti 1960ndate nostalgiline armastuslugu, mis rändab modernsesse ja kibekiiresse tänapäeva, kus maailm on pidevas keerises. Esimeses osas võlub publikut romantiline, muretu ja lõbus elu ning pilku püüavad erksad kostüümid. Hoogne armastuslugu toob kõrvu tuttavad muusikapalad ja silme ette paaristantsud, kus sädemed lendavad. Keset seda virrvarri saavad pealtvaatajad tuttavaks peategelase Elisabethi ja tema poisssõbraga.

Siis aga kõik muutub. Etenduse teine osa viib vaatajad nutimaailma, kus üksteisega suhtlemise vahele on tulnud välkuvad iphone’ide ekraanid. Teises osas saab publik tuttavaks uue peategelase, Rogeriga, kelle isikus tunnevad ennast ära ilmselt kõik pärast 1990ndaid sündinud pealtvaatajad.  Ees ootab palju peadpööritavaid trikke ja plahvatuslik energia. Roger avastab ennast valikute ristteel, mis on läbi põimitud sära ja kuulsusega. Mis aga juhtub etenduse lõpus?

Seda tasub oma silmaga vaatama tulla juba 26. septembril Võru kultuurikeskuses algusega 18.00.

Vaata rohkem infot piletite ja sündmuse kohta SIIN.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street