Kaitstud: UUDISED

Registreerimine uute õpilaste vastuvõtuks on alanud!

UUTE ÕPILASTE VASTUVÕTT ÜLE KOGU EESTI ON TAAS UKSE TAGA!

27. august – 2. september 2018 ootame uusi õpilasi linnades Tallinn, Tartu, Pärnu, Audru, Viimsi, Peetri küla, Järveküla, Loo, Tabasalu, Saku, Saue, Kiili, Jüri, Kuusalu, Loksa, Haapsalu, Jõgeva, Võru, Rakvere, Tapa, Räpina, Põltsamaa, Kohila, Rapla, Viljandi, Keila, Põlva, Nõo, Valga, Elva, Paide, Maardu, Tõrvandi, Tabivere, Pühajärve, Otepää ja Vändra.

Oodatud on igas vanuses tantsuhuvilised olenemata varasemast kogemusest. Liitu JJ-Street 2018/2019 hooajaga juba täna!

REGISTREERI KOHE SIIN.

Lisainfo: info@jjstreet.ee

ERINEVATE LINNADE NÄIDISTREENINGUTE AJAD LEIAD JÄRGNEVALT:

TALLINN

Näidistrennid toimuvad aadressil Filtri tee 1 (JJ-Street tantsukooli peamaja).

28. august TEISIPÄEV
14:00 – 15:00 Vogue – Jessica
15:00 – 16:00 Waacking – Viiu
16:00 – 17:00 Hip-Hop Heels – Jessica
17:00 – 18:00 United Groove (Hip-Hop 15+ a) – Viiu
18:00 – 19:00 Street Funkerz (Hip-Hop RU) – Enriko
19:00 – 20:00 Urban Fitness – Viiu

29. august KOLMAPÄEV
14:00 – 15:00 House – Kreete
15:00 – 16:00 Locking – Kerttu
16:00 – 17:00 Krump – Eva
17:00 – 18:00 Urban Kidz – Eva
18:00 – 19:00 Popping – Tauri
19:00 – 20:00 Choreography – Eva
20:00 – 21:00 Dancehall – Birgit

30. august NELJAPÄEV
14:00 – 15:00 Mavericks (Hip – Hop 11 – 14a) – Tauri
15:00 – 16:00 Street Funkerz (Hip-Hop RU) – Enriko
16:00 – 17:00 Choreography – Kerttu
17:00 – 18:00 United Groove (Hip-Hop 15+ a) – Viiu
18:00 – 19:00 Locking – Kerttu
19:00 – 20:00 Urban Fitness – Viiu
20:00 – 21:00 Waacking – Viiu

31. august REEDE
14:00 – 15:00 Urban Kidz – Eva
15:00 – 16:00 Popping – Tauri
16:00 – 17:00 House – Kreete
17:00 – 18:00 Mavericks (Hip – Hop 11 – 14a) – Tauri
18:00 – 19:00 Vogue – Jessica
19:00 – 20:00 Hip-Hop Heels – Jessica
20:00 – 21:00 Dancehall – Birgit


TARTU

Näidistrennid toimuvad aadressil Ülikooli 12a (JJ-Street Tartu stuudio)

28. august TEISIPÄEV
16:00-17:00 Urban Kids (lapsed vanuses 6-10 a) – Annely Kõrvel
17:00-18:00 Salt Shaker (Hip-Hop A 11-14 a) – Kreete Uustalu
18:00-19:00 Break A – Markus Tõnissaar
19.00-20.00 House A – Kreete Uustau
20.00-21.00 Beat Busters (Hip-Hop A 15+) – Kairi Jerlov
21.00-22.00 Choreography – Kreete Uustalu

29. august KOLMAPÄEV
16:00-17:00 Headsprung (Hip-Hop A 11-14 a) – Annely Kõrvel
17:00-18:00 Locking A – Lenel Karu
18:00-19:00 Stylekeepers (Hip-Hop A 15+) – Lenel Karu
19.00-20.00 Krump A – Mari Venski
20.00-21.00 Vogue A – Meelika Müürsepp
21.00-22.00 Urban Fitness – Mari Venski

30. august NELJAPÄEV
16:00-17:00 Urban Kids (lapsed vanuses 6-10 a) – Annely Kõrvel
17:00-18:00 Salt Shaker (Hip-Hop A 11-14 a) – Kreete Uustalu
18:00-19:00 Break A – Markus Tõnissaar
19.00-20.00 House A – Kreete Uustau
20.00-21.00 Beat Busters (Hip-Hop A 15+) – Kairi Jerlov
21.00-22.00 Choreography – Kreete Uustalu

31. august REEDE
16:00-17:00 Headsprung (Hip-Hop A 11-14 a) – Annely Kõrvel
17:00-18:00 Locking A – Lenel Karu
18:00-19:00 Stylekeepers (Hip-Hop A 15+) – Lenel Karu
19.00-20.00 Krump A – Mari Venski
20.00-21.00 Vogue A – Meelika Müürsepp
21.00-22.00 Urban Fitness – Mari Venski


HAAPSALU

Näidistrennid toimuvad aadressil Posti 3 (Haapsalu kultuurikeskus)

3. september ESMASPÄEV
15:00 – 16:00 Urban Kids (lapsed vanuses 6-11 a) – Kerttu Luik
16:00 – 17:00 Hip-Hop (12+ aastased) – Kerttu Luik

5. september KOLMAPÄEV
15:00 – 16:00 Urban Kids (lapsed vanuses 6-11 a) – Kerttu Luik
16:00 – 17:00 Hip-Hop (12+ aastased) – Kerttu Luik


VÕRU

Näidistrennid toimuvad aadressil Liiva 13 (Kultuurimaja Kannel)

6. september NELJAPÄEV
16:00-17:00 Urban Kids (lapsed vanuses 6-10 a) – Reijo Loik
17:00-18:00 JJ-Street Fighters (11-14 a)– Mari Venski
18:00-19:00 JJ-Street Flava (15+ vanus) – Mari Venski

13. september NELJAPÄEV
16:00-17:00 Urban Kids (lapsed vanuses 6-10 a) – Reijo Loik
17:00-18:00 JJ-Street Fighters (11-14 a)– – Mari Venski
18:00-19:00 JJ-Street Flava (15+ vanus) – Mari Venski


TÕRVA

Näidistrennid toimuvad aadressil Spordi 1 (Tõrva Avatud Noortekeskus)

5. september KOLMAPÄEV
15:30-16:30 JJ-Street Unpredictables (kõik vanused) – Mari Venski

12. september KOLMAPÄEV
15:30-16:30 JJ-Street Unpredictables (kõik vanused) – Mari Venski


PÕLVA

Näidistrennid toimuvad aadressil Kesk 25 (Põlva Ühisgümnaasium)

4. september TEISIPÄEV
15.00-16.00 Urban Kids (lapsed vanuses 6-10 a) Sigrid Avald
16.00-17.00 JJ-Street Fighters (11-14 a) – Mari Venski

11. september TEISIPÄEV
15.00-16.00 Urban Kids (lapsed vanuses 6-10 a) Sigrid Avald
16.00-17.00 JJ-Street Fighters (11-14 a) – Mari Venski


VALGA

Näidistrennid toimuvad aadressil Kuperjanovi 36a (Valga Spordihall)

5. september KOLMAPÄEV
15:30-16:30 Urban Kids (lapsed vanuses 6-10 a) Meelika Müürsepp
16:30-17:30 Hip-Hop A1 (11-14 a) Meelika Müürsepp
17.30-18.30 Vogue A (avatud vanus) Meelik Müürsepp
18.30-19.30 JJ-Street Unpredictables (15+) Mari Venski

12. september KOLMAPÄEV
15:30-16:30 Urban Kids (lapsed vanuses 6-10 a) Meelika Müürsepp
16:30-17:30 Hip-Hop A1 (11-14 a) Meelika Müürsepp
17.30-18.30 Vogue A (avatud vanus) Meelik Müürsepp
18.30-19.30 JJ-Street Unpredictables (15+) Mari Venski


VILJANDI

Näidistrennid toimuvad aadressil Kaalu 9 (2. korrusel)

5. september KOLMAPÄEV
18:00-19:00 Hip-Hop (vanused 7-14) – Kreete Uustalu
19:00-20:00 Hip-Hop (vanused 14+) – Kreete Uustalu

7. september REEDE
18:00-19:00 Hip-Hop (vanused 7-14) – Kreete Uustalu
19:00-20:00 Hip-Hop (vanused 14+) – Kreete Uustalu


OTEPÄÄ

Näidistrennid toimuvad aadressil Koolitare 5 (Otepää Gümnaasium)

5. september KOLMAPÄEV
16:00-17:00 JJ-Street Skwod (kõik vanused) – Sigrid Avald

12. september KOLMAPÄEV
16:00-17:00 JJ-Street Skwod (kõik vanused) – Sigrid Avald


PÄRNU

Näidistrennid toimuvad aadressil Hommiku 3, Pärnu

3. september ESMASPÄEV
17:30-18:30 Hip-Hop – Kätriin Kübar
20:00-21:00 Hip-Hop Heels – Jessica Lainde

4. september TEISIPÄEV
18:45-20:45 Vogue – Kerli Kiiler

5. september KOLMAPÄEV
17:30-18:30 Hip-Hop – Kätriin Kübar
20:00-21:00 Hip-Hop Heels – Jessica Lainde


VÄNDRA

Näidistrennid toimuvad aadressil Kooli 13 (Vändra Gümnaasium)

4. september TEISIPÄEV
15:30-16:30 Hip-Hop – Kerli Kiiler
16:30-17:30 Vogue – Kerli Kiiler

11. september TEISIPÄEV
15:30-16:30 Hip-Hop – Kerli Kiiler
16:30-17:30 Vogue – Kerli Kiiler


PÕLTSAMAA

Näidistrennid toimuvad aadressil J. Kuperjanovi 1 (Põltsamaa kultuurikeskus)

4. september TEISIPÄEV
15:00-16:00 Urban Kids (lapsed vanuses 6-11 a) – Kairi Jerlov
16:00-17:00 Hip-Hop A (12+ aastased) – Kairi Jerlov

7. september REEDE
15:00-16:00 Urban Kids (lapsed vanuses 6-11 a) – Kairi Jerlov
16:00-17:00 Hip-Hop A (12+ aastased) – Kairi Jerlov


JÕGEVA

Näidistrennid toimuvad aadressil Aia 40 (Jõgeva Spordikeskus Virtus)

3. september ESMASPÄEV
15:00-16:00 Urban Kids (lapsed vanuses 6-11 a) – Kairi Jerlov
16:00-17:00 Hip-Hop A (12+ aastased) – Kairi Jerlov

6. september NELJAPÄEV
15:00-16:00 Urban Kids (lapsed vanuses 6-11 a) – Kairi Jerlov
16:00-17:00 Hip-Hop A (12+ aastased) – Kairi Jerlov


AUDRU

Näidistrennid toimuvad aadressil Sauna 1 (Audru Kultuurikeskus)

3. september ESMASPÄEV
16:15-17:15 Hip-Hop
17:15-18:15 Vogue

5. september KOLMAPÄEV
16:15-17:15 Hip-Hop
17:15-18:15 Vogue


LOKSA

Näidistrennid toimuvad aadressil Tallinna 47a (Loksa Kultuurikeskus)

2. september PÜHAPÄEV
10:30-11:30 Hip Hop Algajad – Brita Kikas

4. september TEISIPÄEV
17:00-18:00 Hip Hop algajad – Brita Kikas


RAPLA

Näidistrennid toimuvad aadressil Viljandi mnt 69a (Sadolin Spordihoone)

3. september ESMASPÄEV
19:00-20:00 Hip Hop Algajad – Brita Kikas
20:00-21:00 UUS STIIL! Vogue Algajad – Brita Kikas

6. september NELJAPÄEV
19:00-20:00 Hip Hop algajad – Brita Kikas
20:00-21:00 UUS STIIL! Vogue Algajad – Brita Kikas


KOHILA

Näidistrennid toimuvad aadressil Kooli 1 (Kohila Spordikompleks)

3. september ESMASPÄEV
16:30-17:30 Hip Hop Algajad – Brita Kikas

6. september NELJAPÄEV
16:30-17:30 Hip Hop algajad – Brita Kikas


TABASALU

Näidistrennid toimuvad aadressil Teenuste 2 (Tantsusaal)

5. september KOLMAPÄEV
17:00-18:00 Urban Kids – Brita Kikas
18:00-19:00 Hip Hop Algajad – Brita Kikas

7. september REEDE
17:00-18:00 Urban Kids – Brita Kikas
18:00-19:00 Hip Hop Algajad – Brita Kikas


NÕO

Näidistrennid toimuvad aadressil Kalju Aigro 3, Nõo Spordihoone (saalis “Tants ja Trall”)
3. september ESMASPÄEV
20:00-21:00 Hip-Hop A (kõik vanused)
5. september KOLMAPÄEV

19:00-20:00 Hip-Hop A (kõik vanused)


RÄPINA

Näidistrennid toimuvad aadressil Kooli 5 (Räpina Ühisgümnaasiumi aula)
 
3. september ESMASPÄEV
16:30-17:30 Hip-Hop – Lenel Karu6. september NELJAPÄEV
16:30-17:30 Hip-Hop – Lenel Karu

TÕRVANDI

Näidistrennid toimuvad aadressil Ringtee 1A (Tõrvandi Pere- ja Noortekeskus)
 
30. august NELJAPÄEV
19:00-20:00 Hip-Hop – Annely Kõrvel
20:00-21:00 Locking – Lenel Karu
4. september TEISIPÄEV
18:00-19:00 Locking – Lenel Karu
19:00-20:00 Hip-Hop – Annely Kõrvel

ELVA

Näidistrennid toimuvad aadressil Puiestee 2 (Elva Gümnaasiumi aula)
 
28. august TEISIPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop – Lenel Karu
18:00-19:00 Locking – Lenel Karu
 
5. september KOLMAPÄEV
16:00-17:00 Hip-Hop – Lenel Karu
17:00-18:00 Locking – Lenel Karu

KEILA 

4. september TEISIPÄEV (näidistrennid toimuvad Keila Tervisekeskuses, Paldiski mnt 17, Keila)
15:30-16:30 Urban Kids (7-10a) – Agnes Blank
16:30-17:30 Hip-Hop 11+ – Agnes Blank

7. september REEDE (näidistrennid toimuvad Keila Koolis, Ehitajate tee 1a, Keila)
16:00-17:00 Urban Kids – Agnes Blank
17:00-18:00 Hip-Hop 11+ – Agnes Blank


KUUSALU

Näidistrennid toimuvad Kuusalu Spordikeskuses

6. september NELJAPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop Ladies – Agnes Blank
18:00-19:00 Hip-Hop Algajad – Agnes Blank


KEHRA

Näidistrennid toimuvad aadressil Spordi 2 (Kehra Gümnaasium)

3. september ESMASPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop – Kerli Kiiler

5. september KOLMAPÄEV
18:00-19:00 Hip-Hop – Kerli Kiiler


SAUE

Näidistrennid toimuvad aadressil Koondise 20 (Saue Noortekeskus)

4. september TEISIPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop – Birgit Käsper
18:00-19:00 Dancehall – Birgit Käsper

7. september REEDE
17:00-18:00 Hip-Hop – Birgit Käsper
19:00-20:00 Dancehall – Birgit Käsper


SAKU

Näidistrennid toimuvad aadressil Tallinna mnt 10 (Saku Gümnaasium/Saku Spordikeskus)

3. september ESMASPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop – Birgit Käsper

6. september NELJAPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop – Birgit Käsper


RAKVERE

Näidistrennid toimuvad aadressil Võidu 19 (Rakvere Bowling II korrus)
 
4. september TEISIPÄEV
16:30-17:30 Hip-Hop – Gerly Tuur
17:45-18:45 House – Gerly Tuur
 
7. september REEDE
16:00-17:00 Hip-Hop – Gerly Tuur
17:00-18:00 House – Gerly Tuur

TAPA

Näidistrennid toimuvad aadressil Nooruse 2 (Vene koolis)
 
4. september TEISIPÄEV
14:45-15:45 Hip-Hop – Gerly Tuur
 
6. september NELJAPÄEV
16:30-17:30 Hip-Hop – Gerly Tuur

JÜRI

Näidistrennid toimuvad aadressil Laste 3, Jüri (Rae valla Spordikeskus)

3. september ESMASPÄEV
15:30-16:30 Hip-Hop A (kõik vanused) – Eva Vihtol
5. september KOLMAPÄEV
15:30-16:30 Hip-Hop A (kõik vanused) – Eva Vihtol

LOO

Näidistrennid toimuvad Loo kultuurikeskuse A-saalis ning Loo keskkooli aulas

5. september KOLMAPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop A (kõik vanused) – Eva Vihtol
10. september ESMASPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop A (kõik vanused) – Eva Vihtol

LAGEDI

Näidistrennid toimuvad Lagedi spordihoones

5. september KOLMAPÄEV
18:30-19:30 Hip-Hop A (kõik vanused) – Eva Vihtol
10. september ESMASPÄEV
18:30-19:30 Hip-Hop A (kõik vanused) – Eva Vihtol

VIIMSI

Näidistrennid toimuvad aadressil Nelgi tee 1 (Viimsi Huvikeskuses)
 
3. september ESMASPÄEV
15:15-16:15 Hip-Hop – Gerly Tuur
16:15-17:15 House – Gerly Tuur
 
5. september KOLMAPÄEV
15:30-16:30 Hip-Hop – Gerly Tuur
16:30-17:30 House – Gerly Tuur

PEETRILA

Näidistrennid toimuvad aadressil Pargi tee 6 (Peetri kool, Blackbox)

4. september TEISIPÄEV
18:00-19:00 Hip-Hop – Viiu Roosi 
6. september NELJAPÄEV
18:00-19:00 Hip-Hop – Viiu Roosi

PAIDE

Näidistrennid toimuvad aadressil Aiavilja 1 (Paide Spordihall)

4. september TEISIPÄEV
16:00-17:00 Urban Kids (7-10a) – Enriko Pedaksalu
17:00-18:00 Hip-Hop (11+)  – Enriko Pedaksalu
6. september NELJAPÄEV
16:00-17:00 Urban Kids (7-10a) – Enriko Pedaksalu
17:00-18:00 Hip-Hop (11+)  – Enriko Pedaksalu

MAARDU

Näidistrennid toimuvad aadressil Ringi 64A (Maardu Spordikeskus)
7. september REEDE
16:00-17:00 Urban Kids (7-10a) – Enriko Pedaksalu
17:30-18:30 Hip-Hop (11+) – Enriko Pedaksalu
 
9. september PÜHAPÄEV
12:00-13:00 Urban Kids (7-10a) – Enriko Pedaksalu
13:30-14:30 Hip-Hop (11+) – Enriko Pedaksalu

https://jjstreet.ee

Meeldib? Jaga edasi!