Mari Venski tõi Kreeka treeninglaagrist noortele tippteadmisi

Möödunud aasta lõpus valiti Vōrus parimatest parimaid pedagoogide hulgas ning aasta noor õpetaja tiitli pälvis JJ-Street Tantsukooli Võru peatreener Mari Venski. Preemiaks kingiti Venskile reisifirma kinkekaart, mida ta kasutas nutikalt noorte ja enda arendamiseks.

Jaanuaris sõitis Mari Venski Kreekasse In10sivemastercamp koolitustele ning külastas ka kohalikke tantsukoole, õppides mitmeid päevi maailma tippude käe all. Laagris andsid koolitusi teiste hulgas Beyonce’ i ja Tyga taustatantsija Kiira Harper, Nicki Minaj’i koreograaf Aliya Chanel ning Beyonce’i koreograaf Danielle Palonco.

Venski jaoks oli meeleolukaim hetk osutuda üheks väljavalituks tantsijaks koreograafia filmimisel koos Kiira Harperiga. “Ma arvan, et just see tunne, et minul, väikesest linnast pärit tüdrukul, on tõesti võimalik jõuda suurele areenile, oli kõige erilisem,” rääkis Venski.

Tema sõnul on kõige olulisem teha kõike südamega ning Võru treener innustab noori suuremalt unistama. “Võib kõlada naiivselt, aga unistused saavad teoks. Fakt on see, et kui õpid vaeva nägema, saad tulemuse vilju nautida.”

14. veebruaril toimub Võrus kultuurimajas Kannel eriti vinge treeningpäev, kus saab õppida uusi stiile ning võtta kaasa oma parimad sõbrad! 

Tule ja veeda üks vahva sõbrapäev!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street