SAAVUTUSED

2022 a. Camp of Hip-Hop Battle Day (Eesti karikavõistluste III etapp tänavatantsudes), locking 1 vs 1, II koht

2022 a. Ghetto Dance Valmiera Battle, all styles 1 vs 1, poolfinaal

2022 a. Funky Soul Connection (Leedu), locking 1 vs 1 II koht

2020 a. Dance Stars, hip-hop soolo I koht

2019 a. Battle Day, funk teamed up, II koht

2019 a. Baza Battle (Leedu) all styles 1 vs 1, TOP 8

2018 a. Camp of Hip-Hop Championships, locking 1 vs 1, II koht

2016 a. “Neofunker vol 3.” (Prantsusmaa), TOP 8

2014 a. Get Up Battle, locking, I koht

2014 a. Camp of Hip-Hop Championships, locking II koht

2013 a. Koolilõpu Hip-Hop Jam, locking II koht

2013 a. Keila Tantsib, locking I koht

2011 a. Koolilõpu Hip Hop Jam locking II Koht

2009 a. Eesti Showtantsu karikas, streetdance II koht

Lenel Karu

“Miski pole võimatu kui piisavalt tahta.”

E-mail: lenel@jjstreet.ee

Kontakttel: +372 5395 2249

Liitu Leneli treeningutega: Tartus, Räpinas ja Elvas.

Lenel Karu on energiline ja sihikindel tantsija, kes unistab suurelt ja on alati valmis uuteks väljakutseteks. Ta leidis oma südame tänavatantsus 2007. aasta sügisel JJ-Street Tantsukooli Tartu stuudios. Tänaseks on aktiivsest noorest sirgunud eeskuju ja treener, kellele siiralt meeldib noortega tegeleda ja neid oma eesmärkide poole juhtida. Ta on üks haruldase lockingu tantsustiili edendajatest Eestis. Lenel on koolitanud ennast maailma tipptantsijate käe all, osalenud suurvõistlustel nii Eestis kui Euroopas ning lööb kaasa erinevate tänavakultuurisündmuste läbi viimisel. Ta kuulub rahvusvahelise Camp of Hip-Hop elustiililaagri tiimi ning oli ka tänavakultuurifestivali JJ-Street Baltic Session meeskonna liige. Lenel on ka Eesti Tänavatantsijate Liidu juhatuse liige ning seisab selle valdkonna edendamise eest. 

Lisaks treenimisele kuulub Lenel Karu JJ-Street Tantsukooli turundustiimi. Ta vedas eest esimese JJ-Street Active elustiiliajakirja loomist ning on kirjutanud tantsust artikleid erinevatesse Eesti väljaannetesse. Lenel on üles astunud nii telesaadetes “Õhtu!”, “Reporter” ja “Terevisioon”kui ka 2021. aastal ilmunud JJ & Culpas “Meeldib Ei Meeldi” muusikavideos. Tal on bakalaureusekraad Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja suhtekorralduse erialal. Lisaks tantsimisele huvitab Lenelit sport, ettevõtlus ja filmindus.

Leneliga on lihtne rääkida, talle on iseloomulik väga hea suhtlemis- ja veenmisoskus ning oma avatud olekuga ei jäta ta ruumis kedagi külmaks. Lenelit motiveerivad edukad ja siirad inimesed, vigadest õppimine, tema õpilaste kordaminekud ning erilised elamused. Tema eesmärk on õpetada noortele õigeid väärtuseid ja täita inimeste unistusi.

Meeldib? Jaga edasi!