SAAVUTUSED

2009. a Eesti Showtantsu karikas, streetdance II koht

2011. a Koolilõpu Hip Hop Jam locking II Koht

2013. a Keila Tantsib, locking I koht

2013. a Koolilõpu Hip-Hop Jam, locking II koht

2014. a Get Up Battle hip-hop locking I koht

2014. a Camp of Hip-Hop Championships, locking II koht

  1. a “Neofunker vol 3.” Pariisis TOP 8 parima hulka pääsemine

Lenel Karu

Miski pole võimatu kui piisavalt tahta.

Lenel Karu on positiivne ja sihikindel tantsija, kes unistab kõrgelt ja on alati valmis uuteks väljakutseteks. Ta alustas tantsimisega 2006. aastal Danceact tantsustuudios. 2007. aasta sügisel liitus ta JJ-Street Tantsukooliga Tartus. Tänaseks on aktiivsest noorest sirgunud särav ja energiline treener. Lenel on koolitanud ennast maailma tipptantsijate käe all, osalenud tantsuvõistlustel nii Eestis kui välismaal ning andnud tuult tiibadesse uutele tantsijatele. Lenel viib treeninguid läbi Tartus, Elvas, Räpinas ja Ülenurmes.

Ühtlasi on Lenel Karu JJ-Street Tantsukooli pressiesindaja ning talle kuulub oluline roll organisatsiooni meedia- ja turundusvaldkonnas. Ta kuulub rahvusvaheliste suursündmuste Camp of Hip-Hop ja JJ-Street Baltic Session korraldustiimi. Lenel on omandanud bakalaureusekraadi Tartu Ülikoolis ajakirjanduse ja suhtekorralduse erialal. Lisaks tantsimisele huvitab Lenelit ekstreemsport, ettevõtlus ja filmindus.

Lenelile on iseloomulik väga hea suhtlemis- ja veenmisoskus ning ta suudab oma energiaga nakatada absoluutselt kõiki. Leneli suurim motivatsioon on tema õpilased ning ambitsioonikad inimesed. Tema eesmärk on õpetada noortele väärtuseid ja täita unistusi.

Meeldib? Jaga edasi!