SAAVUTUSED

2020 a. Dance Stars, hip-hop soolo I koht

2019 a. Battle Day, funk teamed up, II koht

2019 a. Baza Battle, Leedus all styles TOP 8 parima hulka pääsemine

2018 a. Camp of Hip-Hop Championships, locking II koht

2016 a. “Neofunker vol 3.” Pariisis TOP 8 parima hulka pääsemine

2014 a. Get Up Battle hip-hop locking I koht

2014 a. Camp of Hip-Hop Championships, locking II koht

2013 a. Koolilõpu Hip-Hop Jam, locking II koht

2013 a. Keila Tantsib, locking I koht

2011 a. Koolilõpu Hip Hop Jam locking II Koht

2009 a. Eesti Showtantsu karikas, streetdance II koht

Lenel Karu

“Miski pole võimatu kui piisavalt tahta.”

E-mail: lenel@jjstreet.ee

Kontakttel: +372 5395 2249

Liitu Leneli treeningutega: Tartus, Räpinas ja Elvas.

Lenel Karu on positiivne, särav ja sihikindel tantsija, kes unistab suurelt ja on alati valmis uuteks väljakutseteks. Ta alustas tantsimisega 2006. aastal Danceact tantsustuudios, kuid leidis oma südame tänavatantsus 2007. aasta sügisel JJ-Street Tantsukooli Tartu stuudios. Tänaseks on aktiivsest noorest sirgunud energiline ja siiras treener, kellele üle kõige meeldib noortega tegeleda ja neid oma eesmärkide poole juhtida. Lenel on koolitanud ennast maailma tipptantsijate käe all, osalenud suurvõistlustel nii Eestis kui Euroopas ning andnud tuult tiibadesse sadadele uutele tantsijatele. Lenel viib treeninguid läbi Tartus, Elvas ja Räpinas.

Lisaks treenimisele lööb Lenel Karu aktiivselt kaasa JJ-Street Tantsukooli meedia- ja turundustiimis. Ta vedas eest esimese JJ-Street Active elustiiliajakirja loomist ning on üles astunud nii teleprojektides kui ka 2021. aastal ilmunud JJ & Culpas “Meeldib Ei Meeldi” muusikavideos. Lenel korraldab JJ-Street Tantsukooli meediatööd üle Eesti ning kuulub rahvusvaheliste suursündmuste, näiteks Camp of Hip-Hop elustiililaagri meeskonda. Ta on omandanud bakalaureusekraadi Tartu Ülikoolis ajakirjanduse ja suhtekorralduse erialal ning olnud kasvataja mitmel aastal Camp of Hip-Hop noortelaagris. Lisaks tantsimisele huvitab Lenelit sport, ettevõtlus ja filmindus.

Leneliga on lihtne rääkida, talle on iseloomulik väga hea suhtlemis- ja veenmisoskus ning oma särtsaka energiaga ei jäta ta ruumis kedagi külmaks. Lenelit motiveerivad edukad ja siirad inimesed, erilised elamused ning eelkõige teiste aitamine ja tema õpilased. Tema eesmärk on õpetada noortele läbi oma kogemuste väärtuseid ja täita unistusi.

Meeldib? Jaga edasi!