Karl Killing jagas Jõgeva noortele inspireerivaid mõtteid

Juba teist korda toimus JJ-Street Tantsukooli eestvedamisel Jõgeva valla noorte teemaõhtu ehk omaalgatusprojekt, mis tõi kohale ühe põneva külalise. Avaliku hääletuse tulemuel kogusid noorte seas enim hääli valdkonnad nagu sotsiaalmeedia, vaimne tervis ja teekond oma hobist karjäärini.

Noored soovisid näha erikülalisena ei kedagi muud kui produtsenti ja muusikut Karl Killingut! Vaimsest tervisest, vägivalla erinevatest liikidest ning noorte ohutusest tuli rääkima Jõgevamaa ohrviabi töötaja Rita Kaasik. “Noorte sõnul on vaimset tervist puudutavaid koolitusi vähe ning see on viimasel ajal väga huvipakkuv teema. Selle vajalikkust tunnistas ka koolitaja,” rääkis sündmuse korraldaja JJ-Street Jõgevamaa treener Kairi Jerlov.

Karl Killing jagas noortele oma teekonda hobist karjäärini – kuidas see algas, millised on olnud keerulised momendid, kuidas olla üle negatiivsusest ning hoida siht silme ees. Sotsiaalmeedia huvilised said nippe, kuidas oma kasutajat erinevatel platvormidel üles ehitada ja mida peab tegema, et tänases digiajastus läbi lüüa.
“Hea meel on näha, et noored võtsid väljakutse vastu ja viisid oma idee ellu. Võrreldes eelmise aastaga tegid nad sündmuse korraldamisel paremat tööd reklaamimisega ja õpiti suhtlema teiste noortega. Kõige raskemaks osutus sündmuse planeerimine ja tegevusplaani koostamine,” rääkis Kairi Jerlov.
Jõgevamaa Gümnaasiumisse kogunes teisipäeval kolmkümmend 12-18-aastast noort ning sündmuse avamisel astusid üles ka kohalikud JJ-Street Tantsukooli õpilased. Pärast koolitust sai teha Karl Killinguga pilti ja veel küsimusi küsida. Õhtu lõpetati päeva jooksul räägitud teemadest koosneva kuldvillakuga.

Aitäh toetamast: Jõgevamaa Gümnaasium, Jõgeva Vallavalitsus, kohvik Ateljee!
Kohtumiseni järgmisel aastal!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street