JJ-Street Vogue’i tantsijad võistlesid edukalt nii kodus kui kaugemal ja on teinud läbi silmapaistva arengu

JJ-Street Vogue’i tantsijad on viimastel nädalatel osalenud mitmel võistlustel ja treenerite hinnangul arenevad koguaeg samm-sammult edasi. Kolmelt võistluselt Eestis ja Soomes toodi koju mitu karikat.

Esmalt võeti 6. mail ette J-Festi raames toimunud Tingz Ball, mille eestvedajad olid J-Festi korraldustiim ja Amory Tingz Revlon.
Žüriis istusid kohtunikud erinevatest riikidest: Kendall Miyake-Mugler ja Matyouz LaDurée Prantsusmaalt, Madlen Revlon Poolast ning Coco Ninja Soomest.

Balli teema oli Mortal Kombat, mis tähendas, et kõikide kategooriate teemad olid seotud just selle arvutimänguga.Parimad tulemused saavutati viies kategoorias, sealhulgas toodi koju kaks võidukarikat:

1. Baby Vogue:
New Way: Saskia Peets, I koht
Vogue Femme: Divoni 007 (Adrian Divonin) poolfinaal
2. Everyday Realness:
Rey 007 (Rainer Truks), finaal
3. New Way:
Hanna 007: poolfinaal
Kerli 007- poolfinaal
4. Hands Performance:
Kerli 007 (Kerli Loomets) poolfinaal
5. Arms Control:
Kerli 007 (Kerli Loomets) finaal, II koht
Loreen 007 (Loreen Jaanberg) poolfinaal
6. All American Runway
Rey 007 (Rainer Truks) I koht

Äsja lõppenud nädalavahetusel oli JJ-Street Vogue’i esindus kohal aga Soomes, kus esimene võistlus The Transparent Kiki Ball toimus 12. mail Helsinkis ja seda korraldas Emeree Angels esindus. Kohale oli tulnud võistlema inimesi ligi kümnest riigist Euroopas ning üht konkreetset teemat võistlusel polnud. Ainus nõue oli, et oma kostüümis tuli kombineerida midagi läbipaistvat.
Žüriisse kuulusid Marilea Angels Hollandist,  Legendary Keiona Juicy Couture Prantsusmaalt, Angel Meraki Soomest, Danil 007 Poolast ja Doll Telfar Saksamaalt.

Parimad tulemused sooritati neljas kategoorias, sealhulgas ka üks võit.
1. OTA Performance (Open to all):
Divoni 007: poolfinaal
 
2. Cunt in a box ehk võistlejad pidid tantsima teibiga märgistatud kasti piires
Geia 007, finaal II koht
3. Posing:
Hanna 007, Grand Prize I koht
4. OTA Runway:

Jessica 007, poolfinaal


Viimane võistlus The Invisiball leidis aset laupäeval 13. mail taaskord Helsinkis, mida korraldas Emeree Elle esindus. Kohtunikena võtsid koha sisse Legendary Mother Keiona Revlon Prantsusmaalt, Mother Naimah Elle Hollandist, Mother Coco Ninja Soomest, Kelet Gorgeous Gucci Soomest ja Nadya 007 Soomest.

Parimad tulemused, sealhulgas üks võit tulid viies kategoorias:
 
1. New Way:
Hanna 007 Grand Prize, I koht 
Geia 007 poolfinaal
Kerli 007 poolfinaal
Loreen 007 poolfinaal
2. Hands Performance:
Kerli 007 finaal II koht
 
3. Arms Contol:
Loreen 007 poolfinaal
Kerli 007 finaal II koht
 
4. FF Performance:
Geia 007 veerandfinaal
5. Baby Vogue:

Divoni 007 poolfinaal


Kõikide võistluste tähtsus õpilaste arengus on treenerite Jessica Lainde (Jessica Ninja) ja Hanna Mändmaa sõnul väga suur.
“Õpilased, kes reisil käisid, jäid väga rahule ja said juurde positiivset energiat, mida nüüd edaspidi kasutada. Hea on näha, kuidas nad on arenenud ning järjest enesekindlamad. Mina olen uhke ja kohtunike tagasiside kinnitas meile, et liigume õiges suunas,” selgitas Jessica Lainde.

Treener Hanna Mändmaa sõnul on tore näha uut pealekasvu JJ-Street Vogue’i tantsijate seas. “Vaatasin oma õpilasi uhkusega, kellest kaks olid New Way Baby Vogue finaalis. Mul on hea meel, et nad nägid ja kogesid ballroomi vahetult ning kohtunikud ja MC olid välismaa tuntud tantsijad, kelle perspektiivi Eesti kohta tahtsid teada nii õpilased kui ka treenerid. Kokkuvõttes — omanäoline ja huvitav kogemus,” kinnitas Hanna Mändmaa.


Ta lisas, et Soome võistlustel õnnestus osaleda kategooriates, mida varem vaid Internetist oli nähtud ja huviga vaadatud. “Minu jaoks oli Posingu kategoorias osalemine alguses 50/50, sest kui New Way puhul tean sajaprotsendiliselt, mida kohtunikud ootavad, siis uues kategoorias kõndimine võtab ikka rohkem julgust. Samuti pakkus meie tiimiliikmele Geiale näiteks enim huvi kategooria, kus tuli tantsida 1 x 1 meetriga teibiga ümbritsetud kastis — see oli palju raskem, kui esialgu kõlab,” ütles ta.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street