JJ-Street Vogue’i tantsijad tõid USA-st koju kaks võitu!

Hiljuti võttis JJ-Street Vogue’i eestvedaja Kätriin Kübar koos oma kahe õpilasega Jessica Lainde ja Kerli Kiileriga ette reisi New York’i, kust saabuti koju tagasi kahe võidutiitli ning ühe uue House of Ninja liikmega.

New York’i tantsuvõistlusel Vogue Knights saavutas Jessica esikoha Womens Performance kategoorias ning Kätriin Kübar Runway kategoorias. Võistluse üldarvestuses, kus võeti arvesse kõik stiilid, saavutas Jessica teise koha – suurepärased tulemused täitsid ka tema kauaoodatud unistuse – saada House of Ninja liikmeks.

“Ma läksin New Yorki eesmärgiga, et saada Ninjaks. Olen selle jaoks tööd teinud juba mitmeid aastaid ja teadsin, et nüüd on minu võimalus. Kindlasti ootasin ka kõiki trenne ja arengut, mis toimub reisi järel. Saavutasin oma põhieesmärgi, seega saan reisiga väga rahule jääda,” ütles Jessica.

Kätriin Kübara jaoks oli käesolev reis teine kord külastada New York’ i. “Sel korral ma soovisin, et Kerli ja Jessica näeksid ja kogeksid maailma, kust sai alguse tänavatants. Kuna vogue tantsustiili koduks on NYC, siis linna valimine ei olnud keeruline. Tõime võistluselt koju kaks võitu ning need tulemused viisid Eesti vogue’i maailmakaardile. See andis kindlustunde, et tegutseme õigesti ning tantsutase on väga hea. Ühtlasi tõi võit Jessicale House of Ninja tiitli,” rääksis Kätriin.


 

 

 

Võistlus, kus tantsijad üles astusid, toimub juba aastaid igal esmaspäeval New York’i kohalikus klubis. Kui kohalike tantsijate jaoks on see justkui iganädalane treening, info jagamine ja teiste tantsijatega suhtlemine, siis eestlaste jaoks oli selline võistlus midagi ainulaadset. Igal võistlusel on kohtunikud legendaarsed ja tantsutase tipptasemel. Kätriini sõnul unistab iga vogue’i elustiiliga tantsija sellel võistlusel osalemisest.

 

 

 


Jessica sõnul ei olnud tal võistluste eel närvi, sest ta oskab seda hästi kontrollida. Kohale jõudes tuli tal küll närv sisse, kuid ta suutis selle hästi enda kasuks pöörata.”Aga kui ma kuulsin tulemustest, olin sõnatu. Alguses ei jõudnud see kohale ning läks natuke aega, enne kui sain aru, et oma esimesel Vogue Knights’il saavutasin üldarvestusel 2. koha. Olin enda üle uhke ja teadsin, et ehk on tänu sellele võimalik täita minu unistus Ninjaks saamisel.”

Kui küsida Jessica käest, kuidas treenida, et saavutada tulemusi, siis soovitab ta olla sihikindel, kuid mitte liiga palju mõelda. “Trenni tegemine on ilmselgelt vajalik, tuleb mõelda, millele peaks täpsemalt keskenduma ja millega tööd teha, et saavutada soovitud tulemus. Samas ei tasuks minu arvates aga ennast ka sellega liiga närvi ajada, tuleks tegutseda mõistuse piires, sest kui lõpus liiga suured ootused endale sead ja neid ei saavuta, siis teeb see sind ennast õnnetuks. Mida rohkem võistlemas käid seda rohkem arendad iseennast. Soovitan ka teistele enda tantsuvõistlused alati peale filmida, et hiljem saaks analüüsida seda, mida muutma peaks. “

Kätriin Kübara sõnul on läbilöömise võtmesõnadeks järjepidevus, tahe ja töökus. “See on kuldreegel kõikidele elu valdkondadele, mis kehtib nii töös, eraelus kui ka spordis. Samm-sammu haaval oleme kasvanud ning täna on Jessica minu üks esimestest õpilastest ning tööd on tehtud 7 aastat ilma pikemate pausideta ja emotsioonideta. Muidugi ei saa mainimata jätta ka koostööd treeneri ja õpilase vahel. Kui õpilane usaldab oma treenerit, siis on võimalik üheskoos saavutada imesid.”


 

 

 

Jessica sõnul on ta kirjeldamatult tänulik oma treeneritele Kätriin Kübarale ja Joel Juhtile, kes on temasse uskunud ja aidanud kaasa esimese unistuse täitumisele. Jessica ütleb, et oma järgmise eesmärgi on ta juba paika pannud ning uue reisisihtkoha välja valinud. Ta soovib arendada ennast rahvusvaheliselt edasi, et tuua uusi saavutusi ja olla eeskujuks järgmistele. Sealjuures on oluline panna rõhku ka teistele stiilidele, et muuta kogu enda tants mitmekesisemaks ja huvitavamaks.

 

 

 

 


Jessica treeningutega saab liituda nii Tallinnas, Pärnus kui Audrus – jaanuarikuus on pakkumine eriti hea, sest uutele liiitujatele on trennid tasuta!

 

 

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street