JJ-Street Vogue tantsijad tõid Leedust häid tulemusi ja astusid sammu kõrgemale

Möödunud nädalavahetusel võtsid JJ-Street Vogue’i treenerid ja tantsijad osa Leedus toimunud Ballroom Weekendist ja panid ennast proovile Furrrious Kiki Ballil ning Major Ballil: Spy Ball, kust tulid tagasi mitme esikoha ja teiste heade tulemustega.

Kokku võisteldi Leedus seitsmes erinevas kategoorias: New Way, FF VF, Runway, Face, Baby Vogue New Way, Hands Performance. Lisaks osales JJ-Street Vogue’i esindus koolitustel tipptegijatega: Arms Control (LA B. Fujiko Ninja), Vogue Fem (Alize 007), Old Way (Diva Telfar), European Runway (Junah Wang Hanabi).

Parimad tulemused (Furrrios Kiki Ball):

 • I koht (GP) New Way – Hanna Mändmaa  
 • I koht (GP) Baby Vogue New Way – Ruby Minka
 • Finaal Baby Vogue New Way – Saskia Peets
 • Finaal Face – Ruby Minka

Parimad tulemused (Major Ball: Spy Ball):

 • Finaal New Way – Hanna Mändmaa
 • I koht Baby Vogue New Way – Elsa Marie Eelmets

JJ-Street Tartu Vogue treener Hanna Mändmaa võttis kaasa seitse noort, kelle jaoks oli tegemist esimese välisvõistlusega. “Eks neil närv võis vahepeal endast võitu saada, aga üldjoontes olid kõik tublid ja olen uhke, et saime Eestit nii hästi esindada New Way kategoorias, kus pealekasv tuleb aeglaselt. Lisaks said noored kinnitust, et see, mida Eestis neile aastaid on õpetatud, peab vett ja on õige,” rääkis Mändmaa.

“Olen meeletult tänulik, et treenerid mind kaasa võtsid. Väga suur au ja rõõm oli näha, mis toimub ballroomis ning tekkis kõigest parem ettekujutus. Armastan Vogue’i veel rohkem,” kinnitas Kairi Ojasoo.

JJ-Street Võru Vogue’i treener Geia Jõemets oli positiivselt meelestatud selle osas, et õpilaste usaldus treenerite vastu tõusis, kuna koolitustel räägiti sarnast infot sellele, mida varem trennis on käsitletud. Minek oli tema sõnul vajalik ja hea, sest andis nii eduelamusi kui ka õppetunde. “Hea oli uuesti võistelda, sest sain katsetada Hands Performance kategooriat ning mõtteid tulevikuks. Olen edasiste sammude ja kogua aasta osas elevil. See võistlus oli kindlasti suur samm kogu meie JJ-Street Vogue’i tiimile,” nentis ta.

Saskia Peets nõustus, et sai endale väga vajalikud ja hindamatud kogemused. “Ma õppisin nii palju ning iga balli ja võimalusega areneb minu silmaring sellel tantsumaastikul veelgi, aga ka kogu Vogue’i kultuuris ja tantsus üldiselt. Nii lahe oli näha teiste riikide võistluste korralduslikku poolt, taset, energiat ja vibe’i. Muidugi olid workshopid väga kasulikud ning olen sada protsenti nendega rahul, mida mu treener Hanna soovitas. Hea on alati juba tuttavat infot kellegi teise käest kuulda,” rääkis Peets.

Siinkohal tasub mainida, et JJ-Street Vogue’i esindajad on võistlustel edukad olnud juba mõnda aega, näiteks detsembris külastati Soomes Helsingis The Evolution Balli, mida korraldasid The Queen Mother Finland Virpi Ninja ja Nordic mother Coco Ninja. Ka seal saavutati esikohti ja teisi häid tulemusi.

Parimad tulemused (The Evolution Ball):

 • Poolfinaal European Runway – Jessica Ninja
 • I koht (GP) Posing – Hanna Mändmaa (Hanna 007)
 • Finaal New Way – Hanna 007
 • Poolfinaal New Way – Kerli 007
 • Poolfinaal Arms Control – Kerli 007
 • Poolfinaal Vogue Fem – Geia OO7 (FF Performances)
 • I koht (GP) Pop, dip and spin kategooria – Divoni 007

Erinevates kategooriates olid osalejatele kostüümide või karakteri osas konkreetsed teemad. Näiteks European runway kategoorias kus tuli kehastada ühte 90ndates tuntud supermodelli kõnnakut, Posingus aga võtta inspiratsiooni Vogue ajakirjast nii pooside kui ka riietuse näol. New Way kategoorias tuli valida välja üks selle stiili Icon, keda kehastada ning Vogue Fem eelvoorus tuli edasipääsuks tantsida legendaarsese Vogue’i laulu Din Daa Daa järgi.

JJ-Street Vogue treeneri Jessica Lainde sõnul olid kõik tantsijad võistlustel väga tublid. “Hea, et nad osalesid mitmes kategoorias ning tulemustega võib rahul olla, sest tagasi koju tulime kahe karikaga. Ball ise oli väga professionaalselt korraldatud ningteemad huvitavad. Eestlased esindasid oma riiki ballil väga hästi,” meenutas Lainde. Ka siis koolitati ennast tipptegijate käe all nagu Icon Aviance Tisci ja Icon Leiomy Miyake-Mugler. Võistluste MC oli Icon Jack Mizrahi Gorgeous Gucci ning muusika eest hoolitses DJ Esgrove Ninja. Žürii moodustasid: Icon Leiomy Miyake-Mugler, Icon Aviance Tisci, Legendary Matyouz Owens, Paris Mother Ritchy Oricci, The Empress of Finland Venla Ninja.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street