JJ-Street treener Kerli Kiiler vallutas Norra lava

Eelmisel nädalavahetusel esindasid JJ-Street Tantsukooli treener, House of Ninja liige Kerli Kiiler ja tema Pärnu vogue’i õpilane Eneli Juhansoo Eestit meeldejäävalt Norra tantsuvõistlusel “The Sinister Vogue Ball”.

Tegemist oli ühe suurima Vogue ball’iga, mida Oslo on kunagi näinud. Asukoht oli väga ebatavaline: Kulturkirken Jakob, 1880. aastal ehitatud Oslo kirik, mis lisas kindlasti võistlusele vürtsi juurde.

Kategooriaid oli kokku 14 ning üle Skandinaavia tuli kokku ligi 60 võistlejat, keda hindas neljaliikmeline rahvusvaheline žürii. Eneli Juhansoo võttis osa Virgin Performance’ist, mis tähendab kategooriat, kus tantsijad on võistelnud maksimaalselt ühe aasta ning Kerli Ninja võistles enda põhistiiliga ehk New Way.

Võit toodi koju New Way kategoorias, kus Kerli pääses koos Soome tantsija Joonas Ninja’ga finaali. Kerli sõnul oli reis väga edukas: “Mul oli hea meel viia üks enda Pärnu tantsijatest välismaale ning tutvustada talle vogue’i kultuuri ka väljaspool Eestit. Eneli jaoks oli tegemist suurima balliga, kus ta kunagi on käinud ning meie mõlema jaoks oli reis kindlasti väga õpetlik.”  Kerli on rõõmus, et sai end koolitada maailma tippude all, esindada JJ-Street Tantsukooli tulemuslikult ning tuua karikas koju. Kerli vogue’i treeningutega saavad kõik huvilised liituda Pärnus.

Palju õnne meie tublidele tantsijatele!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street