JJ-Street Tantsukoolis algab juunis suvepuhkus!

Juunikuus jõuab JJ-Street Tantsukooli 2013/2014 hooaeg lõpule ning kogu tantsupere võtab üheskoos vastu mõnusa suve!

Suvekuudel regulaarseid treeninguid ei toimu, kuid see ei tähenda, et tantsulõvid ei peaks kokku saama! Just suvel on õige aeg gruppidega erinevaid lõbusaid tegevusi teha, korrata ja harjutada aasta jooksul õpitut ning tantsida ennast sügise jaoks veelgi paremaks!

Selle suve oodatuimad nädalad on aga 14.-20. juuli ning 21.-28. juuli, kui leiavad aset Camp of Hip-Hop Noortelaager ja C.O.H.H. rahvusvaheline tantsulaager! Sel aastal on laagrites varuks veelgi enam uusi tantsu-superstaare, tantsustiile, põnevaid vabaaja tegevusi ja uskumatuid üllatusi!

JJ-Street Tantsukooli 2013/14 hooaeg on olnud väga edukas ning põnev! Õppeaasta jooksul on kogu tantsupere osalenud suurepärastel üritustel nagu JJ-Street Baltic Session, Jõgeva Kevadseminar ning JJ-Street Streetshow! JJ-Street Tantsukooli tantsijad on sel aastal osalenud ka rahvusvahelistel tantsuüritustel välismaal ning saavutanud suurepäraseid tulemusi! JJ-Street Tantsukool on saanud juurde palju toredaid uusi liikmeid, toetajaid, kaasaelajaid ning neid mõnusaid mälestusi jagub terveks suveks!

Täname kõiki meie tublisid õpilasi, suurepäraseid treenereid, vapustavaid lapsevanemaid, koostööpartnereid ja sõpru suurepärase koostöö ja mõnusa õppeaasta eest! Kiiduväärt sõnad lähevad OÜ Free Design ümblusateljeele vaimustavate kostüümide eest! Nii nagu alati, saab hooaeg 2014/15 olema veelgi põnevam!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street