JJ-Street Tantsukooli projekt pääses konkursi “Ettevõtlik noor” 6 parima hulka!

SA Tartu Ärinõuandla tunnustas teisipäeval, 3.oktoobril AHHAA konverentsikeskuses konkursi „Ettevõtlik noor 2017“ projekte, mille hulgast pääses 6 parima hulka ka JJ-Street Tantsukooli eestvedamisel juhitud Tartu koolide direktorite ja õpetajate etteaste “Tartu Tarkuse Eliit”.

Projekt “Tartu Tarkuse Eliit” leidis aset käesoleva aasta septembris, kui Tartu Tarkusenädala “Mina olen eeskuju” raames otsustasid Tartu koolide õpetajad ja direktorid näidata eeskuju noortele uute väljakutse omandamisega ning õppisid JJ-Street Tantsukooli abiga selgeks hip-hop tantsu, millega avati sel aastal tarkusenädal. Projektist said osalejad aga niivõrd palju inspiratsiooni, et soovisid õppida veelgi enam ning juba 22. oktoobril astuvad nad üles Vanemuise teatrimajas tantsulavastusel Streetshow: “Avantürist”.

Konkurss “Ettevõtlik noor”  toimus Tartu ettevõtlusnädala noorteprogrammi raames.  Tublimad tegijad valiti 13 Tartu linna ja maakonna koolide, noortekeskuste ning teistele noorteühenduste projektide hulgast, kellest 6 parimat tunnustati rahalise preemiaga jätkutegevusteks või nende algatamiseks. Projekti “Tartu Tarkuse Eliit” tunnustati parima eeskuju tiitliga ning peamisteks eestvedajateks olid JJ-Street Tantsukooli aktiivne noor Kaspar Päll ning treenerid Kairi Jerlov ja Annely Kõrvel.
Suur tänu tunnustuse eest ning kohtume juba 22. oktoobril Tartus!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street