JJ-Street Tantsukool tunnustati Põlvamaa aasta noorteühinguks!

 

Eelmisel nädalal tunnnustati noortekonverentsil “Mis vaevab noorte südant?” Põlvamaa noorsootöö valdkonna 2015.aasta parimaid!

Auhindu jagati välja kuues kategoorias: aasta sündmus; noortekeskuse töötaja; huvikooli töötaja; noorsootöötaja koolis; noorteühing ning osaluskogu.

Aasta noorteühingu tiitli pälvis JJ-Street Tantsukool, mis on Põlvamaal rikastanud noorte võimalusi huvihariduses juba üle kahe aasta. JJ-Street Tantsukooli laiemat rolli ühiskonnas on iseloomustanud ka kohalikud lapsevanemad: „JJ-Street Tantsukool on Põlvamaal pakkunud noortele toetavat keskkonda väärtuste kujundamiseks ning suurepäraseid võimalusi eneseväljenduseks tantsu kaudu juba aastaid. Noorte võimaluste toetamisteks ja ideede algatamiseks on leitud nii majanduslikku toetust kui ka koostööpartnereid eri linnades. Kuna eestvedajad ise on kasvanud välja organisatsiooni seest ning ka ise riskinoored olnud, siis on kohalikel eestvedajatel väga kõrge missioonitunne noortega tegelemiseks ja nende aitamiseks ka trenniväliselt.”
Noorsootöö valdkonna tegijate tunnustamise eesmärk on esile tõsta noorsootöösse panustanud ning valdkonda edendanud inimesi ja organisatsioone ning silmapaistvamaid ja olulisemaid algatusi, millel on oluline mõju kohalikul, maakondlikul või üleriigilisel tasandil.

JJ-Street Põlva treener Sigrid Avald ning Räpina treener Irmeli Kokmann on tunnustuse eest väga tänulikud!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street