JJ-Street Tantsukool korraldas Valgas lõbusa noortepäeva!

Möödunud nädalavahetusel toimusid Valga ja Valka linnades ühispidustused, kus noortele suunatud aktiivsed tegevused, koolitused ja esinemised tõi kokku JJ-Street Valga noortepäev.

Kogu päeva jooksul ei hakanud kordagi igav – näha sai Valga tsirkuseartiste, 615 Crew’st Cuba beatboxi esinemist, Tauri Vahesaare slackline’i trikke, sumomaadlust ning JJ-Street Tantsukooli artistide etteasteid.

Omal käel sai ära proovida nii sumomaadluse, tasakaaluliinil ronimise kui ka näomaalingud, mis jäid kestma terveks päevaks. Noorteala tegevuste vahele mahtus veel mitmeid auhinnamänge, kus nänni jagasid Balsnack ja Maiasmokk!

 

 

 

 

 

 

 

 

JJ-Street Valga noortepäeva raames filmiti ka flashmob ning päeva finaalsündmuseks oli Joel Juhti koolitus “Raskusi ületades eesmärgini”, kus kogenud harrastussportlane, seikleja ning tänavatantsupioneer jagas noortele teadmisi oma eesmärkide saavutamiseks, huvitavaid näiteid silmaringi arendamiseks ning konkreetseid nõuandeid takistuste ületamiseks.

JJ-Street ootab sügisest enda ridadesse uusi tantsuhuvilisi! Jälgi kodulehte ning juba varsti on uus tunniplaan tulekul!

 

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street