Kaitstud: UUDISED

JJ-Street tantsukool alustab uute õpilaste vastuvõttu!

Uuel aastal uue hooga!


Tahad leida tantsustiili, mis sulle sobib?


Tule ja õpi päriselt tantsima!


JJ-Street tantsukooliga liitumiseks pole sul vaja varasemaid kogemusi ning kõiki huvilisi ootab ees palju lahedaid trenne ja huvitavaid väljakutseid. Meie juurest leiad palju positiivset energiat, mida praegu eriti vaja läheb!

NB! Treeningud toimuvad 4-10. jaanuarini live-formaadis ning sealt edasi kuni 10-liikmelistes gruppides, sõltuvalt, millistes Eesti erinevates kohtades see huvitegevuses võimaldatud on. Küsi oma linna kohta täpsemalt: info@jjstreet.ee.


Esimesed TASUTA proovitrennid algavad juba 4. jaanuaril!
Vajalik on etteregistreerimine SIIN.

Oodatud on alates 7-aastased tantsuhuvilised ning liituda saab ka 18+ treeninggruppidega!


NÄIDISTREENINGUTE AJAD:
TALLINN (Alates 04.01.2021)
Näidistrennid toimuvad live-formaadis.
ESMASPÄEVITI
17:00-18:00 HIP-HOP A2 (11-14. a) – Tauri Vosman
20:00-21:00 HOUSE (kõik vanused) – Kreete Uustalu
TEISIPÄEVITI
17:00-18:00 URBAN KIDS (7-10. a) – Mailiis Vosman
18:00-19:00 HIP-HOP (15+) – Janeli Kunnberg
19:00-20:00 WAACKING (kõik vanused) – Mailiis Vosman
20:00-21:00 DANCEHALL (kõik vanused) – Birgit Käsper
KOLMAPÄEVITI
16:00-17:00 HIP-HOP A1 (11-14. a) – Abitreener
17:00-18:00 HIP-HOP A2 (11-14. a) – Tauri Vosman
19:00-20:00 VOGUE (kõik vanused) – Jessica Lainde
20:00-21:00 CHOREOGRAPHY (kõik vanused) – Jessica Lainde
NELJAPÄEVITI
16:00-17:00 DANCEHALL KIDS (alates 7. a) – Birgit Käsper
17:00-18:00 URBAN KIDS (7-10. a) – Mailiis Vosman
18:00-19:00 HIP-HOP (15+) – Janeli Kunnberg
19:00-20:00 WAACKING (kõik vanused) – Mailiis Vosman
20:00-21:00 DANCEHALL (kõik vanused) – Birgit Käsper
REEDETI
16:00-17:00 HIP-HOP A1 (11-14. a) – Abitreener
17:00-18:00 LOCKING A (kõik vanused) – Kertu Kibal
18:00-19:00 HIP-HOP RU (kõik vanused, õpe vene keeles) – Annely Kõrvel
19:00-20:00 POPPING (kõik vanused) – Tauri Vosman
20:00-21:00 CHOREOGRAPHY (kõik vanused) – Jessica Lainde
LAUPÄEVITI
11:00-12:00 VOGUE (kõik vanused) – Jessica Lainde
PÜHAPÄEVITI
13:00-14:00 HOUSE (kõik vanused) – Kreete Uustalu
15:00-16:00 LOCKING A (kõik vanused) – Kertu Kibal
16:00-17:00 DANCEHALL KIDS (alates 7. a) – Birgit Käsper
18:00-19:00 HIP-HOP RU (kõik vanused, õpe vene keeles) – Annely Kõrvel
19:00-20:00 POPPING (kõik vanused) – Tauri Vosman
20:00-22:00 KRUMP (kõik vanused) – Mari Venski


TARTU (Alates 04.01.2021)
Näidistrennid toimuvad JJ-Street Tartu stuudio, aadressil: Ülikooli 12, 3. korrus.
ESMASPÄEVITI
16:00-17:00 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Abitreener
18:00-19:00 VOGUE (kõik vanused) – Abitreener
20:00-21:00 KRUMP (kõik vanused) – Mari Venski
TEISIPÄEVITI
18:00-19:00 SALT SHAKERS (Hip-Hop alates 11. a) – Kreete Uustalu
19:00-20:00 HOUSE (kõik vanused) – Abitreener
KOLMAPÄEVITI
16:00-17:00 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Abitreener
18:00-19:00 VOGUE (kõik vanused) – Abitreener
20:00-21:00 KRUMP (kõik vanused) – Mari Venski
21:00-22:00 ADULTHOOD (Hip-Hop alates 18. a) – Lenel Karu
NELJAPÄEVITI
18:00-19:00 SALT SHAKERS (Hip-Hop alates 11. a) – Kreete Uustalu
19:00-20:00 HOUSE (kõik vanused) – Abitreener
REEDETI
18:00-19:00 LOCKING (kõik vanused) – Lenel Karu
PÜHAPÄEVITI
15:00-16:00 LOCKING (kõik vanused) – Lenel Karu
19:00-20:00 ADULTHOOD (Hip-Hop alates 18. a) – Lenel Karu


VÕRU (Alates 04.01.2021)
Näidistrennid toimuvad aadressil Räpina mnt 12 (Keik hoone, JJ-Street stuudio).
ESMASPÄEVITI
17:00-18:00 PARKOUR JA AKROBAATIKA A1 (7-11. a) – Kevin Hallop
18:00-19:00 PARKOUR JA AKROBAATIKA A2 (7-11. a) – Kevin Hallop
19:00-20:00 PARKOUR JA AKROBAATIKA (alates 12 .a) – Kevin Hallop
TEISIPÄEVITI
16:00-17:00 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Annely Kõrvel
17:00-18:00 HIP-HOP A1 (11-14. a) – Annely Kõrvel
19:00-20:00 HIP-HOP A1 (alates 18. a) – Mari Venski
KOLMAPÄEVITI
17:00-18:00 PARKOUR JA AKROBAATIKA A1 (7-11. a) – Kevin Hallop
18:00-19:00 PARKOUR JA AKROBAATIKA A2 (7-11. a) – Kevin Hallop
19:00-20:00 PARKOUR JA AKROBAATIKA (alates 12. a) – Kevin Hallop
NELJAPÄEVITI
16:00-17:00 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Annely Kõrvel
17:00-18:00 HIP-HOP A1 (11-14. a) – Annely Kõrvel
19:00-20:00 HIP-HOP A1 (alates 18. a) – Mari Venski

PAIDE (Alates 05.01.2021)
Näidistrennid toimuvad E-Piim Spordihallis, aadressil Aiavilja 1.
TEISIPÄEVITI
15:30-16:30 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Brita Kikas
16:30-17:30 HIP-HOP A (alates 11. a) – Brita Kikas
NELJAPÄEVITI
15:30-16:30 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Brita Kikas
16:30-17:30 HIP-HOP A (alates 11. a) – Brita Kikas


TABASALU (Alates 04.01.2021)
Näidistrennid toimuvad live-formaadis
ESMASPÄEVITI
16:30-17:30 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Brita Kikas
17:30-18:30 HIP-HOP A (alates 11. a) – Brita Kikas
REEDETI
16:30-17:30 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Brita Kikas
17:30-18:30 HIP-HOP A (alates 11. a) – Brita Kikas


RAPLA (Alates 05.01.2021)
Näidistrennid toimuvad aadressil Viljandi mnt 69A (Sadolin Spordihoone).
TEISIPÄEVITI
19:00-20:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Brita Kikas
20:00-21:00 VOGUE A (kõik vanused) – Brita Kikas
PÜHAPÄEVITI
14:30-15:30 HIP-HOP A (kõik vanused) – Brita Kikas
16:00-17:00 VOGUE A (kõik vanused) – Brita Kikas


LOKSA (Alates 06.01.2021)
Näidistrennid toimuvad live-formaadis.
KOLMAPÄEVITI
16:00-17:00 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Abitreener
17:00-18:00 HIP-HOP A (alates 11. a) – Abitreener
REEDETI
16:00-17:00 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Abitreener
17:00-18:00 HIP-HOP A (alates 11. a) – Abitreener


SAUE (Alates 05.01.2021)
Näidistrennid toimuvad live-formaadis.
TEISIPÄEVITI
16:30-17:30 HIP-HOP A (kõik vanused) – Birgit Käsper
REEDETI
16:30-17:30 HIP-HOP A (kõik vanused) – Birgit Käsper


KIILI (Alates 04.01.2021)
Näidistrennid toimuvad live-formaadis.
ESMASPÄEVITI ( Kiili Gümnaasiumis)
15:30-16:30 HIP-HOP A (kõik vanused) – Birgit Käsper
KOLMAPÄEVITI (Kiili Noortekeskuses)
15:30-16:30 HIP-HOP A (kõik vanused) – Birgit Käsper


SAKU (Alates 04.01.2021)
Näidistrennid toimuvad live-formaadis.
ESMASPÄEVITI
17:30-18:30 HIP-HOP A (kõik vanused) – Birgit Käsper
KOLMAPÄEVITI
17:30-18:30 HIP-HOP A (kõik vanused) – Birgit Käsper


JÜRI (Alates 04.01.2021)
Näidistrennid toimuvad live-formaadis.
ESMASPÄEVITI
15:30-16:30 HIP-HOP A1 (kõik vanused) – Mailiis Vosman
KOLMAPÄEVITI
16:00-17:00 HIP-HOP A1 (kõik vanused) – Mailiis Vosman

KOSE (Alates 04.01.2021)
Näidistrennid toimuvad live-formaadis.

ESMASPÄEVITI
18:30-19:30 HIP-HOP A1 (kõik vanused) – Mailiis Vosman
KOLMAPÄEVITI
18:00-19:00 HIP-HOP A1 (kõik vanused) – Mailiis Vosman


MAARDU (Alates 08.01.2021)
Näidistrennid toimuvad live-formaadis.
REEDETI
16:30-17:30 HIP-HOP RU (kõik vanused, õpe nii eesti- kui vene keeles) – Annely Kõrvel
PÜHAPÄEVITI
16:30-17:30 HIP-HOP RU (kõik vanused,õpe nii eesti- kui vene keeles) – Annely Kõrvel


NÕO (Alates 04.01.2021)
Trennid toimuvad aadressil Kalju Aigro 3 (Nõo Põhikooli aula).
ESMASPÄEVITI
18:30-19:30 HIP-HOP A (alates 10. a) – Annely Kõrvel
KOLMAPÄEVITI
18:30-19:30 HIP-HOP A (alates 10. a) – Annely Kõrvel


PÕLVA (Alates 05.01.2021)
1)Näidistrennid toimuvad aadressil Koolimaja tee 1 saalis.
TEISIPÄEVITI
16:00-17:00 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Sigrid Avald
NELJAPÄEVITI
15:00-16:00 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Sigrid Avald
2)Trennid toimuvad aadressil Kooli 25 (Põlva Kool)
TEISIPÄEVITI
16:00-17:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Mari Venski
NELJAPÄEVITI
16:00-17:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Mari Venski


JÄRVEKÜLA (Alates 05.01.2020)
Näidistrennid toimuvad live-formaadis
TEISIPÄEVITI
16:00-17:00 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Tauri Vosman
NELJAPÄEVITI
16:00-17:00 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Tauri Vosman


PEETRI (Alates 05.01.2021)
Näidistrennid toimuvad live-formaadis.
TEISIPÄEVITI
18:00-19:00 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Tauri Vosman
19:00-20:00 HIP-HOP A (alates 11. a) – Tauri Vosman
NELJAPÄEVITI
18:00-19:00 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Tauri Vosman
19:00-20:00 HIP-HOP A (alates 11. a) – Tauri Vosman


VILJANDI (Alates 06.01.2021)
Näidistrennid toimuvad aadressil Kaalu 9, II korrusel
KOLMAPÄEVITI
17:00-18:00 HIP-HOP A2 (alates 13. a) – Kreete Uustalu
18:00-19:00 HIP-HOP A1 (7-12. a) – Kreete Uustalu
REEDETI
17:00-18:00 HIP-HOP A2 (alates 13. a) – Kreete Uustalu
18:00-19:00 HIP-HOP A1 (7-12. a) – Kreete Uustalu


VALGA (Alates 04.01.2021)
Näidistrennid toimuvad aadressil Kuperjanovi 36a (Valga Spordihall).
ESMASPÄEVITI
15.00-16.00 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Mari Venski
16:00-17:00 HIP-HOP A (alates 11. a) – Mari Venski
KOLMAPÄEVITI
15.00-16.00 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Mari Venski
16:00-17:00 HIP-HOP A (alates 11. a) – Mari Venski


KEHRA (Alates 12.01.2021)
Näidistrennid toimuvad live-formaadis.
TEISIPÄEVITI
17:00-18:00 HIP-HOP A (alates 7. a) – Kerli Kiiler
KOLMAPÄEVITI
17:00-18:00 HIP-HOP A (alates 7. a) – Kerli Kiiler


PÄRNU (Alates 11.01.2021)
Näidistrennid toimuvad aadressil Hommiku 3, 3. korrus.
ESMASPÄEVITI
18:00-19:00 HIP-HOP A (7-11. a) – Jessica Lainde
19:00-20:00 HIP-HOP TEEN (alates 12. a) – Kerli Kiiler
20:00-21:00 VOGUE (kõik vanused) – Kerli Kiiler
NELJAPÄEVITI
18:00-19:00 HIP-HOP A (7-11. a) – Jessica Lainde
19:00-20:00 HIP-HOP HEELS (kõik vanused) – Jessica Lainde
REEDETI
17:00-18:00 HIP-HOP TEEN (alates 12. a) – Kerli Kiiler
18:00-19:00 VOGUE (kõik vanused) – Kerli Kiiler


ELVA (Alates 05.01.2021)
Näidistrennid toimuvad aadressil Tartu mnt 3/1 (Elva spordihoone).
TEISIPÄEVITI
16:30-17:30 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Lenel Karu
17:30-18:30 HIP-HOP A (alates 11. a) – Lenel Karu
19:00-20:00 HIP-HOP (alates 18. a) – Lenel Karu (Tartu mnt 3, Elva gümnaasiumi aulas)
KOLMAPÄEVITI
19:00-20:00 HIP-HOP (alates 18. a) – Lenel Karu
NELJAPÄEVITI
16:00-17:00 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Lenel Karu
17:00-18:00 HIP-HOP A (alates 11. a) – Lenel Karu


RÄPINA (Alates 04.01.2021)
Näidistrennid toimuvad aadressil Kooli 5 (Räpina ühisgümnaasiumi aula).
ESMASPÄEVITI
17:00-19:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Lenel Karu


TÕRVA (Alates 04.01.2021)
Näidistrennid toimuvad aadressil Spordi 1 (Tõrva Avatud Noortekeskus peeglisaal).
ESMASPÄEVITI
15:45-16:45 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Abitreener
16:45-17:45 HIP-HOP A (alates 11. a) – Abitreener
KOLMAPÄEVITI
15:45-16:45 URBAN KIDS (Hip-Hop 7-10. a) – Abitreener
16:45-17:45 HIP-HOP A (alates 11. a) – Abitreener


RAKVERE (Alates 05.01.2021)
Näidistrennid toimuvad aadressil Võidu 19 ( Rakvere bowlingu II korrus).
TEISIPÄEVITI
16:00-17:00 HIP-HOP A1 (8-13. a) – Gerly Tuur
17:15-18:15 HIP-HOP A2 (14-18. a) – Gerly Tuur
18:15-19:15 HOUSE (alates 12. a) – Gerly Tuur
REEDETI
16:00-17:00 HIP-HOP A1 (8-13. a) – Gerly Tuur
17:00-18:00 HIP-HOP A2 (14-18. a) – Gerly Tuur
18:00-19:00 HOUSE (alates 12. a) – Gerly Tuur


VIIMSI (Alates 04.01.2021)
Näidistrennid toimuvad live-formaadis.
ESMASPÄEVITI
15:15-16:15 HIP-HOP A1 (7-11. a) – Gerly Tuur
16:15-17:15 HOUSE (alates 12. a) – Gerly Tuur
17:15-18:15 HIP-HOP A2 (13-18. a) – Gerly Tuur
KOLMAPÄEVITI
15:30-16:30 HIP-HOP A1 (7-11. a) – Gerly Tuur
16:30-17:30 HOUSE (alates 12. a) – Gerly Tuur
17:30-18:30 HIP-HOP A2 (13-18. a) – Gerly Tuur


JÕGEVA (Alates 04.01.2021)
Näidistrennid toimuvad aadressil Piiri 1 (koolimaja aula).
ESMASPÄEVITI
16:00-17:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Kairi Jerlov
REEDETI
15:45-16:45 HIP-HOP A (kõik vanused) – Kairi Jerlov


TABIVERE (Alates 06.01.2021)
Näidistrennid toimuvad aadressil Tuuliku 10 (Tabivere Rahvamaja).
KOLMAPÄEVITI
16:30-18:30 HIP-HOP A (kõik vanused) – Kairi Jerlov


PÕLTSAMAA (Alates 05.01.2021)
Näidistrennid toimuvad aadressil Kuperjanovi 1 (Põltsamaa kultuurikeskus).
TEISIPÄEVITI
18:00-19:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Kairi Jerlov
REEDETI
18:00-19:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Kairi Jerlov


LOO (Alates 04.01.2021)
Näidistrennid toimuvad live-formaadis.
ESMASPÄEVITI
18:00-19:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Kertu Kibal
KOLMAPÄEVITI
18:00-19:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Kertu Kibal

HAAPSALU (Alates 04.01.2021)
Näidistrennid toimuvad live-formaadis
ESMASPÄEVITI
15:00-16:00 Urban Kids (7-10aastased) – Janeli Kunnberg
16:00-17:00 Hip-Hop A (11+ vanus) – Janeli Kunnberg
KOLMAPÄEVITI
15:00-16:00 Urban Kids (7-10aastased) – Janeli Kunnberg
16:00-17:00 Hip-Hop A (11+ vanus) – Janeli Kunnberg

KEILA (Alates 04.01.2021)
Näidistrennid toimuvad live-formaadis.
TEISIPÄEVITI
15:00-16:00 URBAN KIDS (vanuses 7-11) – Abitreener
16:00-17:00 HIP-HOP A (vanuses 11+) – Kristjan Talu
17:00-18:00 VOGUE A (kōik vanused) – Kristjan Talu
REEDETI
15:00-16:00 URBAN KIDS (vanuses 7-11) – Abitreener
16:00-17:00 HIP-HOP A (vanuses 11+) – Kristjan Talu
17:00-18:00 VOGUE A (kōik vanused) – Kristjan Talu

Meeldib? Jaga edasi!