JJ-Street Tantsukool alustab Lohkvas treeningutega

Meil on suur rõõm teatada, et juba 20. septembril algavad esmakordselt treeningud Tartu linna ääres, Luunja vallas, kus on valminud uhiuus Lohkva spordihoone. Hip-Hop stiili saab seal õppida treeneri Lenel Karu käe all, kes on tänavatantsuga tegelenud juba 14 aastat.


Lohkvasse on tänavatantsu proovima oodatud kõik huvilised alates 7-aastastest ning esimene trenn on tasuta. Treeneri sõnul on Lohkvasse laienemine oluline lisaväärtus nii Tartu linna kui Luunja valla elanikele, kellele uus asukoht on lähemal. “Olen väga ootusärevuses Lohkva uues spordihoones treeningute alustamise üle, sest tegemist on modernse ja kaasaegse hoonega ning heade tingimustega tantsimiseks. Lisaks annab see võimaluse uute inimestega kohtumiseks, kellele seni jäid treeningud kodust liiga kaugele,” rääkis Lenel Karu.

Oluliseks peab treener välja tuua ka seda, et midagi karta ei tasu ja enne proovimist ei saa hinnanguid anda. “Sageli arvatakse, et tantsimiseks peab olema mingi kindel eeldus, aga esimestes trennides alustame rahulikult ja kõigile jõukohaselt. Lisaks toonitan, et see stiil sobib väga hästi ka noormeestele, annab piisavalt koormust ja vastupidavust ning tänavatants on ka Baltikumis ja maailmas üldiselt ka meeste seas populaarne,” lisas Lenel Karu.

Treeningud Lohkva Spordihoones saavad hoo sisse 20. septembril ning hakkavad toimuma teisipäeviti ja neljapäeviti kell 19:30-20:30. Vaata tunniplaani SIIT!

Treeningutele saab ennast kirja panna SIIN ning lisaküsimuste korral võib julgelt ühendust võtta lenel@jjstreet.ee meiliaadressil.


Kohtume varsti, Lohkva tantsufännid!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street