JJ-Street tantsijad tõid Läti võistlustelt häid tulemusi

Jaanuarikuu viimasel nädalavahetusel toimus Lätis tänavatantsuvõistlus Baza Battle, kust JJ-Street tantsijad pääsesid mitmes kategoorias kaheksa parima hulka ning kõrgeim saavutus oli väärikas teine koht.

Baza Battle osalejate arv oli sel korral tavapärasest arvukam, sest tegemist oli eelvooruga suurvõistlusele «What the flock». Võistlusele oli tulnud tantsijaid nii Baltimaadest kui ka kaugematelt Euroopa riikidest.

Kõrgeimad kohad eestlastele tulid sel korral Tartusse. Hip-Hop kids 1vs1 kategoorias jõudis poolfinaali Georg Mattias Pedjasaar ning finaalis pidas tasavägise lahingu Emma Tiitus, kes jäi teiseks.

Lisaks pääsesid kaheksa parima hulka all styles 1vs1 kategoorias JJ-Street Tartu treener Lenel Karu ja hip-hop 2vs2 algajate hulgas jõudsid veerandfinaali tartlased Katrin Kotselainen ja Minni-Riin Lamp. Tubli etteaste tegid veel JJ-Street Võru õpilased Melani Väits ja Lisanne Kulikova ning Tõrva tantsijad Kevin Tehvand ja Laura Lõoväli, mõlemad paarid pääsesid hip-hop algajate hulgas veerandfinaali.

Vaata rohkem ka Tartu Postimehest.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street