JJ-Street tantsijad pälvisid Koolitantsul eripreemiad

Koolitantsu festivali Jõgeva- ja Tartumaa eelvoorudel pälvisid JJ-Street tantsijad kaks eripreemiat. JJ-Street Põltsamaa tantsijad osalesid 6-9. klasside vanuseastmes kavaga “Sa teed mind tugevamaks!” ning neid tunnustati detailse kehatöö ja põnevate tantsuliste liikumiste eest.

Juhendaja Kairi Jerlovi sõnul on grupi koosseisus palju silmapaistvaid isiksusi, nende hulgas nii poisse kui tüdrukuid. “Esimest korda on grupp rohkem proovile pandud tehniliste lähenemiste ja põranda tehnikaga. Nad on ühtehoidev seltskond, kes ka ise oma ideed käiku lasi ning rõõm tunnustuse üle oli suur,” rääkis Jerlov.

JJ-Street Tartu lockingu grupi tantsijad osalesid 10-12. klasside vanuseastmes kavaga “Rikutud kohting” ning pälvisid tunnustuse karakteri hea kehalise väljenduse eest.

Juhendaja Lenel Karu sõnul tõid tantsijad lavale näitlemist, akrobaatikat ning humoorika idee. “Nad jutustasid oma tantsuga loo ühest kohtinguõhtust, mis erinevate asjaolude tõttu ära rikuti ning noormeeste võitlusest ühe neiu nimel. Eriliseks tegi koreograafia just tantsijate endi mõtted ja ideed, mis kõik lavale jõudsid,” ütles Karu.

Palju õnne meie tantsijatele!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street