JJ-Street tantsijad astusid üles Eesti Vabariigi presidendi suursaadikute vastuvõtul

Eelmise aasta veebruaris esines Eesti vabariigi 102. sünnipäeva teenetemärkide jagamisel erilise kavaga JJ-Street Tantsukooli eliitrühm, kes esmakordselt esitasid tänavatantsu Eesti rahvariietes. Möödunud reedel tegi JJ-Street Eliitrühm sama koreograafiaga uuesti vägeva etteaste värske EV presidendi Alar Karise vastuvõtul, kus kogunesid eri riikide suursaadikud.
Koreograafia autor Joel Juht ütles, et on väga liigutatud, et JJ-Street tantsijad juba teist korda Eesti Vabariigi Presidendi kantselei sündmusel esinesid. “Pole just palju neid tantsukoole, kes saavad sellise võimaluse osaliseks ja veel kahel korral. Teeme oma asja südamega ja hindame sellist tunnustust kõrgelt,” kinnitas Juht.
Presidendi kantselei tagasiside esinejatele oli väga positiivne ning ka pealtvaatajatelt tuli noorte rahvatantsijate üllatusliku tantsukava kohta kiidusõnu.
Sündmusel osalesid Eesti Vabariigi presidendi kutsete alusel Eestisse akrediteeritud suursaadikud. JJ-Street Tantsukooli koreograafia oli õhtu jooksul suur üllatus, mis publikule rõõmu valmistas. Paljude külaliste jaoks oli põnev näha, kuidas Eesti suurima tänavatantsukooli tantsijad tõmbasid selga vanad tuttavad Eesti rahvariided ning näitasid külalistele erinevaid praegu maailmas populaarseid tantsustiile.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street