JJ-Street tantsijad astusid edukalt üles võistlusel Respect My Talent

Hiljuti külastas JJ-Street Tantsukooli treener Enriko Pedaksalu Moskva tantsuvõistlust Respect My Talent 2017, kuhu võttis kaasa ka oma õpilase Ago Rootsma. Viimane pääses hip-hop beginners’i võistlusvoorus TOP 8 parima hulka.

“Soov Venemaale võistlema minna oli juba pikemalt ette planeeritud ning hip-hop (beginners) võistlusvoorus pääses Ago mitmel korral edasi, saavutades lõpuks edasipääsu TOP 8 parima hulka, ” rääkis treener Enriko Pedaksalu. Kokku osales võistlusel eelpool nimetatud kategoorias üle 280 tantsija, sealjuures tegid vanematele tantsijatele silmad ette 9-13-aastased noored.

“Läksin Respect My Talent’ile plaaniga võita hip-hop beginners’i kategooria, aga see polnud kõige tähtsam – kõige tähtsam oli kohtuda Venemaa tantsijatega, panna ennast uues keskkonnas proovile ning õppida rahvusvahelistelt koolitajatelt uusi teadmisi, “ selgitas Ago Rootsma. Ta on väga tänulik Türi vallvalitsusele ja oma perekonnale, kes aitasid tal võistlusel osaleda. “Kõige suuremad toetajad olid minu jaoks JJ-Street Crew liige Kerttu Luik ning minu suurepärane treener Enriko Pedaksalu, kes on mind treeninud ja kelle algatusel ma üldse Venemaale läksin.” Ago Rootsma kirjeldab Venemaa võistluse atmosfääri kodusena, sealjuures oli palju ärevust ja kaasaelamist, mida Eesti publiku hulgas ei kohta. Tema jaoks oli kõige huvitavam see, et ta sai võistelda tantsijatega, keda ise üldse ei tunne. Tulemus oli Ago jaoks hea uudis, kuid mitte piisavalt märkimisväärne. “Arvan, et mida rohkem ma pingutan ja kogemusi saan, seda paremad on tulemused. Venemaal oli tase üllatavalt kõrge ning juba varakult on lapsed saavutanud nii hea taseme, et kogu võistlust oli huvitav jälgida.“

Enriko Pedaksalu sõnul oli inspireeriv tutvuda teiste tantsijatega, aga lisaks võistlusele võeti osa rahvusvahelisest koolitustest, kust sai õppida rohkelt uusi teadamisi. Tema sõnul oli kogemus igati meeldejääv ja kasulik ning nüüd on aeg treeningsaalis ennast täiendama asuda.

Palju õnne ja tuult tiibadesse järgmistel võistlustel!

 

 

 

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street