JJ-Street Streetshow tõi Tartusse enneolematu show! 

Eile, 14. oktoobril leidis Tartus Vanemuise teatris esmakordselt aset JJ-Street Streetshow “Teine Dimensioon” lavastus, mis kanti ühe päeva jooksul ette lausa kaks korda! 

Etendus tõi publikuni põneva vaatemängu, mille jooksul tantsiti nii platvormidel, pöörleval laval kui ka saalis otse külastajate kõrval. Show jooksul jagus midagi igale maitsele!

Streetshow viis sel aastal vaatajad jälgima mängu, kus 3 osalejal tuli ennast proovile panna erinevates katsumustes, et väljuda võitjana. Esimeses osas tekitasid elevust värvikirev džungel, valgusefektidega öised külalised, liivatorm kõrbes ning imeline oaas. Teisena astus lavale palavalt armastatud Super Mario, kellel tuli läbida erinevate takistustega rada. Seejuures tuli tal pöörelda takistuste vahelt, roomata nende alt läbi ning mõnest isegi üle lennata. Eriti pöördeliseks muutus olukord siis, kui Mario kõrval asus mängu läbima Luigi ja neid piiras ümber samuraide armee.
Streetshow kolmas osa aga avas ukse Rio De Friikero karnevalile, kus hetkekski ei kadunud sära, peadpööritavad trikid, imekaunid missikandidaadid, lõbus karnevalirahvas ning tihe rebimine võidutiitli nimel. Kostüümid võtsid rahva sõnatuks, alustades kristallidest ja kalliskividest, lõpetades hularõngaste ja Beyonce’i lummavate tantsijatega.

Muljed on siiani verivärsked ning emotsioonid laes! Sel aastal tähistas Streetshow ühtlasi JJ-Street Tantsukooli 15. aasta juubelit, seega palju õnne kõigile tantsijatele! 


Streetshow korraldustiim teeb suure kummarduse kõigi koreograafide, tantsijate, vabatahtlike ja toetajate ees! Suur tänu Streetshow  koostööpartneritele JJ-Street tantsukool, Streetshop ONE, JJ-Entertainment, JJ-Street Laste ja Perefond, Teater Vanemuine, Actual Print, Boost Juice Bar ja Maiasmokk. Suur tänu ka korraldajatele endile ja kõigile idee autoritele! Loomulikult kõige olulisem – aitäh publikule, te olite vapustav! 
Hoidke silmad lahti ja kohtume juba varsti!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street