JJ-Street Peppa Grinders pääses Tartus Koolitantsu festivali eelvoorult finaali!

Eile, 18. veebruaril toimus Tartumaal Koolitantsu festivali eelvoor, kus võistlesid omavahel tänava- ja lastetantsud. Kokku osalenud 43 tantsu, sealhulgas 17 tänavatantsu hulgast pääses finaalvooru 3 ning üks edasipääsejatest oli JJ-Street Tantsukooli koreograafia “Vaata mind!”.

“Vaata mind!” koreograafia esitasid JJ-Street Tartu Peppa Grinders tantsijaid vanuseastmes 6-9. klass ning koreograafia autor on Kreete Uustalu. Kohtunike tagasiside oli ülimalt positiivne: kiideti suurepärast muusika kasutamist, koreograafia olemust, tantsijate ilmekust ja puhtust, stiilitunnetust, välimust ning karakterit.

“Peppa Grinders grupiga oleme tegelenud kavaga alates sügisest. Tüdrukud on olnud ise nii tublid ja teotahtelised, et tegid lisaks lisaproovidele minuga ka väga palju iseseisvat tööd kava selgeks saamise ja lihvimisega. Kava üks raskemaid osasid oli seotud kiire jalgade tööga, kus põimisime elemente Chicago footworkist ja house’ist, kuid tüdrukud kohanesid kiirelt. Sellest grupist on lühikese ajaga saanud justkui pisike pere, nad on lahutamatud ja võtavad tihti koos ette uusi väljakutseid,” rääkis Kreete Uustalu.

Pöidlad pihku ja palju edu JJ-Street Tartu tublidele tantsijatele! 

 

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street