JJ-Street osaleb unikaalsel heategevusjooksul Eesti suurima tiimiga

Loetud minutite pärast, kell 14:00 antakse start Wings for life World Run heategevusjooksule, mis toimub üheaegselt terves maailmas. Wings for Life World Run eesmärk on koguda raha seljaaju vigastuste raviga seotud uurimistööks ehk joosta nende heaks, kes seda ise teha ei saa. Olukorras, kus eriolukord paneb inimestele südamele hoida distantsi, on jooksmine sellisel kujul hea võimalus koos jõud ühendada.

JJ-Street Active Sport tiim on kogunud kokku aktiivsed inimesed ning 92-liikmelisse meeskonda kuulub ka üksikuid osalejaid Saksamaalt, Poolast, Slovakkiast, Austriast, Horvaatist ja Venemaalt. Teiste hulgas on jooksurajale minemas ka Eesti slackline’i kuningas Jaan Roose. Tänaseks on JJ-Street Active Sport tiim kogunud üle 1200 euro.

Osalejaid on igas vanuses ning peamine motivatsioon on just jooksu siiras eesmärk.


“Mina osalen Wings for Life jooksul, sest tegemist on väga toreda projektiga, mille kogutud raha läheb seljaaju vigastuste uuringuteks. Nagu teame, siis inimene elab elus ainult ühe korra ning miks mitte võtta seda maksimaalselt ning tuua kasu ka teistele,” rääkis Iris Remsel, kes alustab jooksu Puurmanist.

Lapsevanem Aila Orrin liigub igapäevaselt palju looduses ning peab sportimist päeva oluliseks osaks.

“Kui saab läbi selle veel midagi head teha, siis on see ju boonus nii mulle kui ka veel kellelegi, kes abi väga vajab,” selgitas Aila Orrin.

Rajale on minemas ka JJ-Street tantsukooli treenerid. Tartu treener Annely Kõrvel tunnistas, et ta ei armastanud alguses jooksmist, kuid nüüd võtab osa juba teist aastat järjest.

“Sellel jooksul on sügavam mõte ja see on põhjus, miks jooks mind ka esimesel aastal paelus,” selgitas Annely Kõrvel. Tema stardib täna Tallinnast, Ülemiste järve äärest.


Paljudele on inspiratsiooni jooksmiseks andnud Joel Juht, kes eelmisel aastal jooksis Wings for Life World Runi toetuseks uskumatud 252 kilomeetrit Tallinnast Võrru. Sellel aastal teeb ta kaasa äpiga.
Wings for Life World Run puhul lisab põnevust saateauto, mis hakkab osalejaid 30 minutit pärast starti taga ajama. Lõpptulemuseks jääb distants, mille jooksja suudab enne saateauto poolt kinni püüdud saamist läbida.
JJ-Street Active Sport tiim kutsub üles kõiki jagama pilti oma stardikohast ning saata see meilile tiivadeluks@jjstreet.ee.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street