JJ-Street viib tänavatantsu Tõrva!

Alates oktoobrist on kõigil Tõrva tantsuhuvilistel põhjust rõõmustamiseks – nimelt alustab uute treeningutega JJ-Street Tantsukool!
JJ-Street Crew liikme Mari Venski eestvedamisel hakkavad Tõrvas kaks korda kuus toimuma treeninglaagrid – esimene kohtumine leiab aset juba 7.oktoobril kell 17.00 Tõrva noortekeskuses! Huvilised saavad õppida nii krump kui hip-hop tantsustiile.

Idee Tõrvas treeningutega alustamiseks tekkis kohalike noorte algatusel. “Juba mitmeid aastad on Tõrva noored kirjutanud meile sooviga treeningutega liituda ning nüüd on järjepidevus neid viinud tulemuseni.” selgitas Mari Venski. Treeningud pakuvad noortele tema sõnul kõike, millest siiani on unistatud. “Ma tahan, et noored näeksid, mida on tantsuga võimalik saavutada. Nad saavad endale põhjalikud teadmised ja hindamatud kogemused, millega kaasnevad põnevad lisategevused, esinemised ja väljasõidud,” kirjeldas Venski. Tantsutrennidesse on oodatud osalema absoluutselt kõik, sealjuures ei ole vanus, eelnev kogemus või isikuomadused määrava tähtsusega.

Kui võib tunduda, et kaks korda kuus treeninguid on liiga vähe, siis Mari Venski sõnul asi nii ei ole. Treeningud on tema sõnul väga intensiivsed ning ta annab treenerina maksimaalse panuse, et noored ka väljaspool treeninguid areneksid.

Tõrva linnale toovad Venski sõnul JJ-Street Tantsukooli treeningud ja ettevõtmised kindlasti särtsu juurde. Esimene väljasõit kohalike noortega ootab ees juba oktoobris, kui külastada plaanitakse tänavakultuurifestivali JJ-Street Baltic Session.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street