JJ-Street Lockers külastas Pariisi tantsuareeni!

Esmaspäeval naasesid Pariisist JJ-Street Lockers’i liikmed, kes veetsid 6 päeva rahvusvahelistel koolitustel, tantsusündmustel ning võistlustel.

Juba mitmendat aastat võeti tantsijad soojalt vastu Pariisi lockingu sündmusel Pay The Cost To Be The Boss. Koha peal andsid koolitusi neli maailmakuulsat tantsijat: P.Lock, Junior, Manu ja Tony GOGO. Viimane kuulub ühtlasi lockingu pioneeride hulka ning on pärit originaalsest The Lockers’i koosseisust. JJ-Street Lockers’i liikmed õppisid legendidelt palju uusi teadmisi ning võtsid osa põnevast diskussioonist koos kõikide tantsijatega. Sündmusele oli sel aastal osalema tulnud rekordarv osalejaid erinevatest riikidest: Venemaalt, Koreast, Jaapanist, USA’st, Hispaaniast, Itaaliast jne. Reisil avastasid aga JJ-Street Lockers’i tantsijad, et samal nädalal annab Pariisis koolitust ka teine kuulus legend Shabba Doo, kes kuulub samuti The Lockers’i liikmete hulka. Tantsijatel õnnestus võtta osa tema lockingu ja shway style waackingu klassidest ning saada individuaalselt tagasisidet.

Lisaks koolitustele osales JJ-Street Lockers Pariisis kahel võistlusel Pay The Cost To Be The Boss ja Time New Neo Funker vol 3. Konkurents oli kõrge, võistlejaid kokku ligi 100 ning esindatud olid tantsijad igast maailmanurgast. Time New Neo Funker’il valiti 16 parima seast välja ka JJ-Street Lockers’i tantsija Lenel Karu, kes päeva lõpuks pääses võistlusel 8 parima hulka. Palju õnne!

JJ-Street Lockers’i reisist on valminud ka videod ning erinevad live ülekanded, millega saate ennast kurssi viia! Nüüd on tantsijad tagasi ning valmis kõik õpitud teadmised tantsusaalis käsile võtma!

VAATA VIDEOSID SIIT:https://jjstreetlockers.tumblr.com

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street