JJ-Street lastevanemate sügispäev andis olulise tõuke tugevama kogukonna kasvuks

Hiljuti toimus Liipa Talus esmakordselt JJ-Street Tantsukooli lastevanemate päev, mis tõi kokku meie treenerid ja lapsevanemad. Päeva eesmärk oli lihtne – tugevdada omavahelist koostööd, vahetada inspireerivaid mõtteid ning veeta lõbusalt koos aega. Inspiratsiooni ja positiivset energiat sai kuhjaga!

Esiteks oli huvitav kuulata lapsevanemate kogemusi ja vaatenurki ning arutleda koos treeneritega lapse arengu, koostöö ning motivatsiooni hoidmise teemadel.

“Laste arengu juures on ülioluline, et lapsevanemad teeksid treeneritega koostööd. Seetõttu oli suur rõõm näha lastevanemate panust ja huvi tundmist esiteks juba ainuüksi selle osas, kus nende laps trennis käib ning mõista, milliseid võimalusi meie koolis on,” sõnas JJ-Street Tantsukooli asutaja Joel Juht.

Fänlus tekib ajaga

“Väga tähtis on see, et saaksime aina enam lapsevanemaid kaasata lapse kasvu ja arengu osas. Meil on aina enam tekkimas ühine fänlus ja kogukond, mis näiteks jalgpallis on väga tavaline juba ammu,” sõnas ta.

Vestluste järel tutvuti ühiselt discgolfiga ja adrenaliini hoidis üleval väike võistlusmoment – aga ikka nii, nagu meil kombeks: liikudes, naerdes ja üksteist innustades. Lisaks said kõik osalejad nautida grilli ja lõõgastuda saunas.

Värskes õhus oli hea sportida ja tuju püsis hea ja päeva lõpuks olid kõik omavahel tuttavad.

Suur aitäh kõigile lapsevanematele, kes kohale tulid, jagasid oma mõtteid ja panustasid meie ühisesse eesmärki – toetada meie tantsijaid ja kasvatada tugevat kogukonda.

Sellised kohtumised annavad ideid, kuidas olla veelgi paremad treenerid JJ-Street Tantsukoolis!

Väikeses sammud loovad suuri muutusi – järgmiste kohtumisteni!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street