JJ-Street juubeliaasta on õige aeg liitumiseks: pane ennast proovitrenni kirja!

JJ-Street Tantsukoolil on käsil 20. juubeliaasta, mille raames võetakse taas vastu uusi õpilasi üle Eesti!
Terve septembrikuu saab proovida erinevate tänavatantsustiilide treeninguid endale sobivas kohas ning esimene proovitrenn on alati TASUTA! Ja uskuge – see on õige hooaeg liitumiseks, sest aasta lõpuni on varuks veel mitmeid üllatusi!

Oleme Eesti suurim tänavatantsukool, sest meid võib leida kaardil väga mitmes kohas. Vaata, milline asukoht on sulle sobivam ning tule õpi päriselt tantsima.
Esimesed TASUTA proovitrennid algavad juba 1. septembril – trenni võta kaasa vahetusjalanõud ja hea tuju, aga ära unusta ennast registreerida meie kodulehel SIIN.

Liitumiseks pole vaja varasemat tantsukogemust ning kõiki huvilisi ootavad sel hooajal ees lahedad trennid ja 10 huvitavat väljakutset:
⚡ Hip-Hop
⚡ House
⚡ Locking
⚡ Popping
⚡ Waacking
⚡ Vogue
⚡ Dancehall
⚡ Heels
⚡ Krump
⚡ Breaking

Lisaks toimuvad mõnel pool parkuuri- ja akrobaatikatreeningud.
Tunniplaanid on hetkel uuendamisel, kuid grupid avatakse 2023/24 hooajal järgmistes kohtades: Tallinn, Tartu, Pärnu, Võru, Elva, Haapsalu, Järveküla, Jõgeva, Jüri, Kehra, Keila, Kuusalu, Lohkva, Loo, Maardu, Paide, Peetriküla, Põltsamaa, Põlva, Rakvere, Räpina, Rapla, Saku, Saue, Tabasalu, Valga, Viimsi, Viljandi, Võhma.
Kõige nooremad tantsuhuvilised saavad olla 3-aastased ning meil on trennid ka täiskasvanutele!
Kohtume tantsusaalis!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street