JJ-Street Crew astub üles maailmakuulsal võistlusel World Of Dance!

Juba loetud päevade pärast, 21. aprillil, osaleb JJ-Street Crew maailmakuulsa koregraafiavõistluse World of Dance Berliini eelvoorul. Võistluseni on jäänud kõigest 3 päeva!

Ettevalmistused on käinud juba mitu kuud ning viimastel nädalatel on JJ-Street Tantsukooli Tallinna stuudios tantsitud igal vabal hetkel, nii päeval kui öösel. Tantsijad ootavad võistlust põnevusega ning astuvad lavale väga omapärase välimusega.

Berliini eelvooru sõidavad osalema: Tauri Vosman, Anna-Maria Mikaberidze, Kairi Jerlov, Kreete Uustalu, Meelika Müürsepp, Brita Kikas, Annely Kõrvel, Lenel Karu, Reijo Loik, Enriko Pedaksalu, Agnes Blank, Mari-Liis Siig, Kerli Kiiler, Viiu Roosi, Jessica Lainde ja Birgit Käsper. Lisaks sõidavad reisile kaasa  JJ-Street Crew liikmed Kätriin Kübar, Mari Venski, Gerly Tuur ning grupi juhendaja Joel Juht.

World of Dance on 2008.aastast ühendanud tantsijaid, artiste ja talente üle kogu maailma. World of Dance tuuritab igal aastal rohkem kui 25 riigis ning võistlema asub rohkem kui 50 000 tantsijat. Finaal leiab aset 30.juulil Los Angeles’is.

Edu võistluseks ja pöidlad pihku!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street