JJ-Street Challenge’i emotsioonid on siiani laes!

30. septembril leidis Tallinnas aset esmakordselt JJ-Street Challenge – nüüd, kui sündmusest on esimesed muljed möödas, on aeg teha huvitavaid vahekokkuvõtteid.
JJ-Street Challenge’is osales kokku 10 tiimi, kellel kõigil tuli kolme tunni jooksul läbida erinevaid punkte aja peale, sooritada erinevaid ülesandeid ning panna proovile meeskonnatöö, et koguda sotsiaalmeedias võimalikult palju jälgijaid. Igas punktis tuli teha pilt või video ning postitada jooksvalt sündmuse Facebooki lehele. Uskumatu, mis hakkas 3 h  jooksul toimuma – nalja ja naeru jagus kõvasti ning publikul ekraanide taga oli sündmust igati huvitav jälgida!

Ülesannete sisu varieerus seinast-seina, sealhulgas tuli ühes punktis panna proovile enda maitseelamused, süües pipart, mis on on sõna otseses mõttes 100 korda teravam kui Jalapéno pipar ning kuulutatud 2011. aastal maailma teravaimaks piparaks, ühtlasi tuli proovida ka Surströmming´ut (tuntud ka kui Rootsi mädakala või hapusilk), mis on üks halvima lõhnaga toit maailmas.
Meeskondadel tuli veel käia turnimas Ronimisministeeriumis, mängida golfi Vabaduse Väljakul asuvas CityJungle Elamusgolfis ning pidada Batuudijussi abil maha üks korralik korvpallimäng.

Kõik punktid jõudis läbida siiski vaid üks tiim ehk võitjatiim nimega “Kickass”, kes sai auhinnaks Streetshop One tooted, kinkekaardid Ronimisministeeriumilt, Streetshop One, Cityjungle Elamusgolfi´lt, kaks karpi Nakd toorbatoone ning Coco Fuzion 100 jooke.
Kõikide võistkondade pilte ja videoid saab järgi vaadata JJ-Street Challenge sündmuse lehelt.
Kohtume juba varsti, sest JJ-Street Challenge tuleb taas!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street