Homme toimub üle-eestiline motivatsioonilaupäev

Homme kell 12 toimub veebi vahendusel üle-eestiline tasuta motivatsioonilaupäev „Stressi ja ärevusega toimetulek”, kus jagab eriolukorras toimetulekuks soovitusi 17-aastase kogemusega koolipsühholoog ja hinnatud koolitaja Auli Andersalu-Targo. Motivatsioonilaupäeva korraldab JJ-Street tantsukool juba teist korda, olles märganud noorte seas vajadust ja soovi kriisiolukorras erinevatel teemadel vestlemiseks. Esimene vestlus Joel Juhiga möödus edukalt ning osalejate tagasiside oli väga positiivne.

Auli Andersalu-Targo sõnul on homse veebiseminari peamine eesmärk anda kuulajatele teadmisi, mis aitaksid kriisis tekkinud ärevuse ja küsimustega võimalikult hästi toime tulla.

Stressi juhtimise teema mõjutab praegu kõigi inimeste toimetulekut. Kui meil on teada mõned konkreetsed nipid iseenda toetamiseks, on tal kergem kriisiaeg üle elada ja sellest tuleviku tarbeks õppida,” selgitas Auli Andersalu-Targo. Üheks jututeemaks on näiteks neli L-i, mis võiksid kuuluda tema sõnul kõigi noorte igapäevaelu põhimõtete juurde.

Veebiseminarile on oodatud osalema igas vanuses huvilised. Täpne ligipääs Zoom keskkonda antakse teada Facebooki sündmusel “Motivatsioonilaupäev: stressi ja ärevusega toimetulek” 30 minutit enne veebiseminari algust.

Kohtume homme!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street