Erasmus pluss KA2 projekt külastas Eedenis huvitegevuse laata

Erasmus pluss KA2 projekti “Talendist pädevusteni: Kuidas noorsootöö võib toetada kultuurisektorit” (“YouthWork4Cult”) raames toimus Tartus kaubanduskeskuses Eeden aset leidnud huvitegevuse laada ajal ühistegevus, mille käigus JJ-Street, Noorte DJ kool ja TDM 2000 Eesti tutvustasid projekti kõigile laata külastanud inimestele.

Projekti peamine eesmärk on töötada välja uuenduslikud meetodid, et toetada noori nende ande ümberkujundamisel oskusteks, aidates neil arendada vastupidavamat isiklikku ja ametialast profiili.

Projektiga soovitakse saavutada järgmised eesmärgid:

1. Anda noortele vajalikud vahendid ja oskused, et luua paindlik kultuurisektor, mis suudab tõhusalt toime tulla ootamatute ja ebasoodsate olukordadega.

2. Edendada võrgustike loomist ja tugevdamist noorte seas, edendades loomesektorit.

3. Töötada välja ja katsetada uuenduslikke õppemeetodeid, mis toetavad noorte loomingulist potentsiaali projekti partnerriikides. Lisaks sellele koguda tagasisidet nende meetodite täiustamiseks.

4. Tõhustada noorte inimeste ettevõtlusalaseid arenguvõimalusi ja motiveerida neid algatama uusi projekte, mis aitavad kaasa ühiskonna ümberkujundamisele.

5. Tugevdada koostööd ja teabevahetust ning jagada parimaid tavasid Euroopa eri piirkondade vahel.

6. Panna alus kultuurisektori poliitilisele ümberkujundamisele, edendades positiivseid muutusi selles valdkonnas.

TDM 2000 Eesti on projekti juhtiv partner, teisteks partneriteks on Itaaliast Associazione TDM 2000, Lätist Streetbasket (Ghetto Games), Eestist Urban Style (JJ-Street Company) ja Kreekast IED Institute of Enrepreneurship Development.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street