Baltikumi suurim tantsushow ühendab armastatud filmiainestiku ja ühiskonnakriitika

27. mail lööb Nordea Kontserdimajas laineid Baltikumi suurim tantsushow JJ-Street Streetshow, mis on toonud oma erakordse teemakäsitlusega publikule elamusi juba kuus aastat. Rohkem infot piletite kohta leiab siit: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/show/jj-street-streetshow-avanturist-211403/

Sel aastal põimib Streetshow omavahel stseenid filmist “Alice Imedemaal” ning reaalsuse, mis peegeldab kriitilisi aspekte maailmas. Show suunab inimesi mõtlema ühelt poolt sellele, mis toimub igapäevaselt meie ümber ning teisalt unistustele ja soovidele, mida oma tulevikult ootame. Kas igal pool mujal on ikka parem? Või on asi pigem vaatenurgas?

Publik astub rännakule kahes maailmas: reaalsuses, mis on alandlik, kokkuhoidlik ja kaastundlik ning imedemaal, mis on lõbus, suursugune ning isekas. Show peategelane soovib leida paremat elu, seades valiku ette ka oma perekonna. Põgenemine ja erinevad seiklused haaravad kaasa teekonnale, kus omavahel vahelduvad hasart ja adrenaliin. Show mõjub nii eluliselt ja veenvalt, et vaataja unustab ennast ning astub ise peategelase rolli. Mis lõpuks juhtub?

Igal aastal on Streetshow pälvinud tähelepanu originaalse lavakasutuse ja kostüümide poolest. Just Streetshow’lt on pärit elusuuruses pildiraam, inimtakistusrada ning Star Wars’i helendavad robotid. Juba kuu aja pärast näeb Nordea Kontserdimaja laval aga lapsepõlvest tuttavaid tegelaskujusid – Alice, Jänes, Kübarsepp, Emand ja teised särtsakad imedemaa elanikud. Esmakordselt segunevad Streetshow raames lisaks tänavatantsule ka elemendid kaasaegsest tantsust ning muusikas moodustavad omavahel terviku nii jazz, klassika, hip-hop, house kui ka teised žanrid.

Steetshow alguseni on jäänud ligi kuu aega! Just praegu on õige aeg endale soodsaim ja parima vaatenurgaga isekoht valida!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street