Back To The Basics õpetab targalt tantsima

JJ-Street Tantsukool alustab uut aastat põneva tantsukoolitusega Back To The Basics, mis leiab aset juba kaheksandat korda ja toimub sel korral 8. jaanuaril Pärnu tennisekeskuses!
Koolituse fookusteema on “Tantsi targalt”, mille jooksul keskendutakse tantsija suunamisele ning professionaalse tantsutöö arendamisele. Kindlasti ootab osalejaid ees üks sisukas päev!

Millised on minu valikud tantsijana? Üks asi on lihtsalt tantsida, teine asi näha suurt pilti. Meil kõigil tekib treeningute käigus küsimusi, millele üksi vastuseid ei saa. Back To The Basics koolitus on seadnud eesmärgiks need vastused leida.
Kas tants on hobi või töö? Milline on tänavatantsuga seonduv töö rahvusvahelisel tasandil? Igapäevaselt tuleb ka tantsutreeneritel silmitsi seista väljakutsetega. Back To The Basics koolitusel tulevad käsitlusele ka tantsutöö ja treeneri rolliga seotud teemad.


Eriti vinge uudis on see, et sel aastal viivad Back To The Basics koolitust läbi kolm inimest: JJ-Street Tantsukooli Pärnu filiaali treenerid Jessica Lainde ja Janeli Kunnberg koostöös JJ-Street Tantsukooli juhi ja looja Joel Juhtiga.

Pane vaim valmis, sest 8. jaanuar saab olema päev täis tantsu, põnevust ja uusi teadmisi!

Rohkem infot koolituse ja registreerimise kohta saab küsida oma treenerilt! Registreerimine kestab 27. detsembrini.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street