JJ-Street Vogue’i tantsijad tõid Soomest häid tulemusi

Septembri lõpus osales 8-liikmeline JJ-Street Vogue’i tantsijate esindus Soomes võistlustel, kus saavutati suurepäraseid tulemusi!


Esmalt toimus 23. septembril OTA (open to all) Finland: Kiki Edition võistlus, kus JJ-Street tantsijad võtsid osa kahest kategooriast: Hands Performance ja OTA Performance. Esimeses kategoorias saavutas Kerli Loomets kolmanda koha ja pääses poolfinaali ning OTA Performance’s teenis kõrgeima koha Hanna Mändmaa, kes jäi finaalis teiseks.

JJ-Street Vogue treeneri Jessica Ninja sõnul läks võistlus üleüldiselt hästi. “Teatud  kategooriates nagu näiteks runway, old way ja new way oli suurem konkurents. Tore oli näha, et ka USAst olid kohtunikud kohal ja kogu žürii oli võistlustel tasemel, esindatud olid nii Prantsusmaa, Rootsis, USA, Soome kui ka Holland. Üleüldiselt olen väga uhke õpilaste tulemuste ja selle üle, et saime Eestit hästi esindada,” kinnitas ta.24. septembril toimus The Archetypes Awakening Ball, kus kokku võtsid meie tantsijad osa kuuest erinevast kategooriast.
The Archetypes Awakening Ball tulemused:
1. Beginners Runway- poolfinaal (Tailia Leer)
2. Arms Control- Grand Prize (Victoria Loreen Jaanberg)
3. New way- poolfinaal (Jessica Ninja)
4. New way- Finaal, 2.koht (Hanna Mändmaa)
5. Woman’s Performance- poolfinaal (Geia Jõemets)
6. Parent & Child Tag Team Performance- Grand Prize (Jessica Ninja & Hanna Mändmaa)

Viimasen toimus 25. septembril The truth of tarot aftermath ball, kus Hanna Mändmaa võitis New Way kategoorias esimese koha ning pääses OTA performance kategoorias finaali.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street