NEWS

JJ-Street alustab suvist tantsijate vastuvõttu üle Eesti

Pikk paus on selja taga ning jalad juba kibelevad tantsima?

JJ-Street tantsukool alustab suvist tantsijate vastuvõttu üle Eesti! Liitu meiega juunis ning avasta enda lemmikstiil! Võid kindel olla, et leiad endale tantsusaalist uued sõbrad ja vägevad väljakutsed!

Aga mis peamine – trenni saad proovida esimest korda TASUTA!

1. juunist võtab JJ-Street Tantsukool vastu uusi õpilasi järgmistes linnades: Tallinn, Tartu, Pärnu, Elva, Jõgeva, Kiili, Maardu, Nõo, Paide, Põltsamaa, Kose, Keila, Põlva, Räpina, Rapla, Saku, Saue, Tabasalu, Tabivere, Valga, Viljandi, Võru.
NB! Nimekiri on täiendamisel.

Vaata allpool endale sobiva linna tunniplaani ning loe rohkem siit.


TALLINN
Treeningud toimuvad aadressil Filtri tee 1.

ESMASPÄEV
18:00-19:00 Dancehall (kõik vanused) Birgit Käsper
19:00-20:00 Dancehall (kõik vanused) Birgit Käsper
20:00-21:00 House (kõik vanused) Kreete Uustalu
21:00-22:00 House (kõik vanused) Kreete Uustalu

TEISIPÄEV
16:00-17:00 Urban Kids A1 (6-10a) Mailiis Vosman

KOLMAPÄEV
11:00-13:00 Vogue (kõik vanused) Jessica Lainde
18:00-19:00 Waacking (kõik vanused) Mailiis Vosman

NELJAPÄEV
11:00-13:00 Hip-Hop Heels (14a ja vanemad) Jessica Lainde
16:00-17:00 Urban Kids A1 (6-10a) Mailiis Vosman

REEDE
16:00-17:00 Waacking (kõik vanused) Mailiis Vosman
17:00-18:00 Hip-Hop RU (kõik vanused, vene keel) Annely Kõrvel
18:00-19:00 Popping (kõik vanused) Tauri Vosman
19:00-20:00 Locking (kõik vanused) Kertu Kibal

PÜHAPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop RU (kõik vanused, vene keel) Annely Kõrvel
18:00-19:00 Popping (kõik vanused) Tauri Vosman
19:00-20:00 Locking (kõik vanused) Kertu Kibal
______________________________________________________

TARTU
Treeningud toimuvad aadressil Ülikooli 12, 3.korrusel.

ESMASPÄEV
15:00-16:00 Hip-Hop Juniors (7-11a) – Annely Kõrvel
16:00-17:00 Headsprung (11-14a) – Annely Kõrvel
17:00-18:00 Krump A (kõik vanused) Mari Venski
18:00-19:00 Freshest kids (hip-hop 11-14a) Mari Venski
19:00-20:00 Locking A (kõik vanused) Lenel Karu

TEISIPÄEV
14:00-15:00 Urban Kids (6-10a) Kairi Jerlov
19:00-20:00 House A (kõik vanused) Kreete Uustalu

KOLMAPÄEV
14:00-15:00 Urban Kids (6-10a) Kairi Jerlov
15:00-16:00 Hip-Hop Juniors (7-11a) – Annely Kõrvel
16:00-17:00 Headsprung (11-14a) – Annely Kõrvel
18:00-19:00 Freshest kids (hip-hop 11-14a) Mari Venski
19:00-20:00 Break (7-11a) Markus Tõnissaar
20:00-21:00 Break (11+a) Markus Tõnissaar

NELJAPÄEV
18:00-19:00 House A (kõik vanused) Kreete Uustalu
19:00-20:00 Locking A (kõik vanused) Lenel Karu

REEDE
19:00-20:00 Break (7-11a) Markus Tõnissaar
20:00-21:00 Break (11+a) Markus Tõnissaar
______________________________________________________

VILJANDI
Treeningud toimuvad aadressil Kaalu 9 (II korrus).

KOLMAPÄEV
17:00-18:00 Hip-hop (kõik vanused) Kreete Uustalu

REEDE
17:00-18:00 Hip-hop (kõik vanused) Kreete Uustalu
______________________________________________________

PÕLVA
Näidistrennid toimuvad aadressil Kooli 25 (Põlva Kool).

TEISIPÄEV
14:30-15:30 Hip-Hop A (kõik vanused) – Mari Venski

NELJAPÄEV
14:30-15:30 Hip-Hop A (kõik vanused) – Mari Venski
______________________________________________________

VALGA
Näidistrennid toimuvad aadressil Kuperjanovi 31a (Valga Spordihall).

ESMASPÄEV
11.30-12.30 Hip-Hop A (kõik vanused) – Mari Venski

REEDE
11.30-12.30 Hip-Hop A (kõik vanused) – Mari Venski
______________________________________________________

TABASALU
Trennid toimuvad aadressil Teenuste 2 (Tabasalu tantsusaal).

ESMASPÄEV
17:00-19:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Brita Kikas
______________________________________________________

PAIDE
Trennid toimuvad aadressil Pärnu 18 (Paide Muusika- ja Teatrimaja)

KOLMAPÄEV
17:00-19:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Brita Kikas
______________________________________________________

RAPLA
Trennid toimuvad aadressil Viljandi mnt 69a (Sadolin Spordihoone)

NELJAPÄEV
17:00-19:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Brita Kikas
______________________________________________________

PÄRNU
Trennid toimuvad Pärnu Mai kooli korvpalli platsil.

TEISIPÄEV

12:00-14:00 URBAN KIDS (7-12.a) – Kerli Kiiler ja Jessica Lainde
14:00-16:00 HIP-HOP NOORED (12+a) – Kerli Kiiler ja Jessica Lainde
______________________________________________________

VÕRU
Trennid toimuvad aadressil Räpina mnt 12, III korrus.

TEISIPÄEV
13:00-14:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Annely Kõrvel

NELJAPÄEV
13:00-14:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Annely Kõrvel
______________________________________________________

NÕO
Trennid toimuvad aadressil Kalju Aigro 3, saalis “tants ja trall”

TEISIPÄEV
16:00-17:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Annely Kõrvel

NELJAPÄEV
16:00-17:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Annely Kõrvel
______________________________________________________

MAARDU
Trennide asukoht veel selgumisel.

REEDE
14:00-15:00 HIP-HOP A (kõik vanused, vene keeles) – Annely Kõrvel

PÜHAPÄEV
14:00-15:00 HIP-HOP A (kõik vanused, vene keeles) – Annely Kõrvel
______________________________________________________

SAKU

Trennid toimuvad Saku Spordikeskuse staadionil.

KOLMAPÄEV
17:00-19:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Birgit Käsper
______________________________________________________

SAUE

Trennid toimuvad Saue Jaanitule platsil.

TEISIPÄEV
16:30-18:30 HIP-HOP A (kõik vanused) – Birgit Käsper
______________________________________________________

KIILI

Trennid toimuvad Kiili Gümnaasiumi staadionil.

ESMASPÄEV
15:00-17:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Birgit Käsper
______________________________________________________

TABIVERE

Trennid toimuvad aadressil Tuuliku 10 (Tabivere Rahvamaja)

ESMASPÄEV
15:30-17:30 HIP-HOP A (kõik vanused) – Kairi Jerlov

KOLMAPÄEV
16:30-17:30 HIP-HOP A (kõik vanused) – Kairi Jerlov
______________________________________________________

PÕLTSAMAA
Trennid toimuvad aadressil J.Kuperjanovi 1 (Põltsamaa kultuurikeskus)

TEISIPÄEV
17:15-18:30 HIP-HOP A (kõik vanused) – Kairi Jerlov

NELJAPÄEV
17:15-18:30 HIP-HOP A (kõik vanused) – Kairi Jerlov
______________________________________________________

JÕGEVA
Trennid toimuvad aadressil Aia 40 (Spordikeskus Virtus)

NELJAPÄEV
14:30-15:30 HIP-HOP A (kõik vanused) – Kairi Jerlov

REEDE
14:30-15:30 HIP-HOP A (kõik vanused) – Kairi Jerlov

______________________________________________________

ELVA
Trennid toimuvad aadressil Tartu mnt 3 (Elva gümnaasiumi aula)

ESMASPÄEV
16:30-17:30 HIP-HOP A (kõik vanused) – Lenel Karu

KOLMAPÄEV
16:30-17:30 HIP-HOP A (kõik vanused) – Lenel Karu
______________________________________________________

RÄPINA
Trennide asukoht on täpsustamisel.

REEDE
16:00-18:00 HIP-HOP A (kõik vanused) – Lenel Karu


KOSE

Trennid toimuvad Kose Gümnaasiumi peeglisaalis või staadionil aadressil
Pikk 12

ESMASPÄEV
19:00 – 20:00 Hip-Hop A1 (kõik vanused) – Mailiis Vosman

Neljapäeviti
18:30 – 19:30 Hip-Hop A1 (kõik vanused) – Mailiis Vosman


KEILA
Trennid toimuvad Keila Tervisekeskuses, Paldiski mnt 17.

TEISIPÄEV
15:00-16:00 VOGUE (kõik vanused) – Kristjan Talu

REEDE
14:00-15:00 WAACKING (kõik vanused)- Ketrin Rannamägi
15:00-16:00 VOGUE (kõik vanused) – Kristjan Talu

PÜHAPÄEV
14:00-15:00 WAACKING (kõik vanused) – Ketrin Rannamägi
17:00-19:00 HIP HOP (kõik vanused) – Agnes Blank


Oodatud on igas vanuses tantsuhuvilised olenemata varasemast kogemusest!

NB! Kui Teile ei sobi mõnes linnas näidistrennide ajad, võtke meiega julgelt ühendust.

REGISTREERI KOHE SIIN.
Lisainfo: info@jjstreet.ee

Like what you see? Feel free to share it!