Kätriin Kübar « Tantsutrennid @ JJ-Street Tantsukool

Treenerid

Kätriin Kübar

Moto: Alati naeratades läbi raskuste tähtede poole. Stiilid: Vogue,

Tutvustus

Kätriin Kübar on aktiivne, positiivse ellusuhtumisega ning kohusetundlik tantsija. Oma esimesed tantsusammud õppis laste rühmvõimlemises. 9 aastat tegeles balletiga ning omab vastavat tunnistust. Balleti kõrvalt 5 aastat käis Viljandi Spordikooli iluvõimlemises ja viimased 6 aastat on aktiivselt tegelenud tänavatantsudega. Tema tantsu koolitajate nimekiri on pikk, kuid neist nimekamad on Greg Campbellock Jr., Les Twins,  Mr.Wiggles, Archie Burnett, Benny Ninja, Tommy The Clown & Rampage, Javier Ninjas jpt.

2015. aasta suvel käis Kätriin koos JJ-Street Crew’ga New Yorkis ennast koolitamas ning võistles edukalt nimekal võistlusel House Dance International vogue kategoorias.

Ta on osalenud edukalt Baltikumi suurimas tänavatantsu võistlusel JJ-Street Baltic Session vogue kategoorias. 2013. aastal võitis Camp of Hip-Hop vogue kategoorias esimese koha ning samuti ka 2013. aastal Celestial Ball New Way kategoorias.

Kätriin on võimeline töötama meeskonnaga, seda näitavad tema edukad osalemised mitmetes projektides. Tähtsamateks peab ta „Tantsivad footbagerid, kes siis veel!“, kus ta õpetas põhikooli noortele hip-hop’i ning „Viljandi Noorte Nädal“, mille raames aitas korraldada Viljandi suurimaid noorte üritusi. Projektiõpetuse on ta omandnud Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainorist ning lisaks osalenud Urmo Reitavi ja Peeter Taimi projektikoolitustel. Ta on lõpetanud turunduse eriala Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor.

9. august 2015. aastal võeti Kätriin House of Ninja gruppi. Ühtlasi peab seda ka oma suurimaks saavutuseks. 

Saavutused

2007 a. Viljandi Battle, hip-hop I/ II koht

2010 a. Tallinn Checks Styles, house I koht

2010 a. Camp of hip-hop, house finaal

2011 a. Jõgeva Wanted Battle, house I koht

2012. a. Camp of Hip-Hop, vogue poolfinaal

2012. a. Berlin Vogue Ball, vogue poolfinaal

2012. a. Vogue Ball with Benny Ninja, runway finaal

2013. a. Moscow Battlezone, runway veerandfinaal

2013. a. Celestial Ball, vogue new way I koht ja vogue perfomance finaal

2013. a. Camp of Hip-Hop, vogue perfomance I koht

2013. a. Koolitants, show kategooria, nominent

2014. a. Berlin Vogue Ball, runway, II koht

2014. a. Berlin Vogue Ball, new way, poolfinaal

2014. a. Koolitants, show kategooria, nominent

2015. a. Legendary House of Ninja liige

Täiendkoolitused

Joel Juht aka JJ (EST), Greg Campbellock Jr. (USA), Slick Dogg (USA), Claudio “Claw” Loverso (GER), Patrick “Liquidz” Martin (BEL), C-Mack (USA), D Didier (FRA), Salah (FRA), Brian Green (USA), Shannon Mabra (SWE), Mr. Wiggles (USA), Meech (FRA), Physs (FRA), Shervin Shirazi “Sepe” (FIN), Swarf (UK), Shay Williams “Normann” Charlemoine (USA), Hiro (JPN), Archie Burnett (USA), Georgina (GER), Les Twins (FRA), Damon Frost (SWE), Valusha (RUS), Tommy The Clown & Rampage (USA), Antoinette (FRA), Caleaf Sellers (USA), Kapela (FRA), Benny Ninja (USA), Dashaun Wesley (USA), Danielle Polanco (USA), Leiomy (USA), Nunney Karma (USA), Hector Xtravaganza (USA), Aus Ultra Omn (SWE), Anna Ninja (SWE), Karina Ninja (RUS), Lasseindra Ninja (FRA), Smetana Ninja (RUS), Dmitry Ninja (RUS), Joonas Ninja (FIN), Omari Mizrahi (USA), Derric (USA), Javier Ninja (USA), Stanly Milan (USA), Aviance Milan (SWE)

0
Kirjuta meile!
Palun jätke meile sõnum ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!
Nimi
* E-mail
* Teie küsimused
Login Chat
Kui Teil on küsimusi, siis kirjutage! Me oleme siin, et küsimustele vastused ja lahendused leida!
Your name
* Email
Küsi meilt kohe!