UUDISED

JJ-Street Vogue’i tantsijad säravad aina eredamalt

JJ-Street Vogue’i tantsijad on viimastel aastatel häid tulemusi toonud ning veebruaris osalesid nad edukalt Riias rahvusvahelisel Willy Wonka Kiki Ballil, mida korraldasid Kiki House’i eestvedajad Ivo ja Bagira Tutti. Võistluse teema oli sel korral inspireeritud filmist “Charlie ja šokolaadivabrik” ning meie tantsijad võitsid ligi saja osaleja seas kaks esikohta ja ühe tugeva hõbeda. JJ-Street Tantsukooli esindasid Riias kokku seitse tantsijat nii Tallinnast, Tartust, Pärnust kui Valgast ning kaasas oli Tallinna ja Pärnu vogue’i treener Jessica Ninja. Kohtunikud olid võistlusel Aitana 007, Theo Royalty ja Danil 007, õhtut juhtis Father Ocean Louboutin ja plaate keerutas DJ Jessica 007. Kõigi kategooriate vahel jagunes temaatika erinevalt, näiteks American Runway kategoorias tuli kehastuda filmist tuntud Mike Teaveeks, seevastu Vogue Femme oli inspireeritud kuldsest piletist ja mõnes muus kategoorias tuli kasutada rekvisiidina pulgakommi. =&0=&

Tulemused:
New Way: GP aka grand prize, I koht Hanna Mändmaa
Old Way: GP aka grand prize, I koht Adrian Divonin
Vogue to everything: II koht Rainer Truks
Face with a prop: poolfinalist Hanna Mändmaa
New Way: veerandfinalist Kerli Loomets
Arms control: poolfinalist Kerli Loomets LOE EDASI

Võru linn andis JJ-Street Tantsukoolile kõrge tunnustuse

Möödunud nädalal toimus Võru kultuurimajas Kandles Eesti Vabariigi 105. aastapäeva pidulik vastuvõtt, kus ühtlasi tunnustati kohalikke silmapaistvaid inimesi, asutusi ja organisatsioone. Nende seas pälvis kõrge tunnustuse ka MTÜ Urban Style, mis on katuseorganisatsiooniks JJ-Street Tantsukoolile. Nimelt kuulutati MTÜ Urban Style aktiivse tänavakultuuri propageerimise eest aasta mittetulundusühinguks. Tunnustuse võtsid vastu JJ-Street Võru treener Mari Venski, aga ka JJ-Street Tantsukooli asutaja Joel Juht. Kohal oli veel juhataja Peeter Taim. “Ma pole pärit küll Võru linnast aga selle 13 aastaga on see linn saanud suureks osaks minu südames. Tuleb tunnistada, et antud tunnustus tuli suure üllatusena. Kui meie tööd märgatakse, siis see motiveerib ja innustab veel paremini jätkama,” ütles Mari Venski. Ta tõi välja, et kuigi kohalik kogukond on näinud peamiselt teda toimetamas, siis kõigi ideede ja tegude taga on suuresti tema treener Joel Juht. “Samuti sooviksin südamest tänada tantsukooli juhatajat Peeter Taime ning Võru linna, kes alati meie mõtetega kaasa tuleb. Muidugi ei saaks juhtuda midagi ilma meie õpilaste ja nende lastevanemateta,” lisas ta. Joel Juht tänas omalt poolt Võru linna tunnustuse eest ning kinnitas, et tegemist on piirkonnaga, kus inimesed on sooja vastuvõtuga ja nende ühtne energia paistab kaugele silma. Palju õnne ja suur tänu märkamise eest!

JJ-Street Vogue tantsijad saavutasid häid tulemusi

Hiljuti toimus Tallinnas Vogue ball ehk võistlus vogue’i stiili esindajatele, kus JJ-Street tantsijad saavutasid häid tulemusi. Vogue ball’i korraldas sel korral Hazel 007 ehk Dmitri Orehhov ning üks žüriliige oli ka JJ-Street Vogue treener Jessica Ninja! Tulemused: Performance OTA: New Way- Kerli Loomets Old Way- Adrian Divonin Vogue Fem- Eneli Juhansoo Performance OTA GP ehk Grand Prize võitja: Kerli Loomets (New Way) Hands Performance- Kerli Loomets ( poolfinaal) Arms Control- Kerli Loomets (finaal)

Eesti Suurim Süda tuleb taas ning kutsub kõiki üles kaasa aitama!

Möödunud aasta sõbrapäeva eel sai alguse üle-eestiline algatus Eesti Suurim Süda, kui 15 erinevas piirkonnas moodustati inimestest südameid! Kokku tuli südameid moodustama üle 1000 inimese ning suurima südame rändkarika võitis Valga/Valka ühisrinne. Sündmust aitasid üle Eesti ellu viia JJ-Street Tantsukooli noored ja treenerid, sest idee pärineb tantsukooli asutaja Joel Juhti kahekümne aasta vanusest traditsioonist. Nüüd ootab rändkarikas uut omanikku ning 12. veebruaril kogunetakse taas, et Eesti Suurim Süda traditsiooni korrata. Veelgi enam kannab südameaktsioon tänavu erilist tähtsust, seerulised ja kurvad sõjasündmused on loonud palju tõsiseid probleeme ning tõstnud praegusel ajal lootuse ja koostöö  olulisemale kohale. 12. veebruaril annab Eesti Suurim Süda toetust ja lootust nii Ukraina kui Eesti rahvale. Moodustame tänavu veel suuremad südamed ning toome kokku ka need, kes eelmisel aastal üheski südamepildis kaasatud ei olnud! Kui aga just Teie hulgas on inimesi, kes tahaksid oma linnas südameaktsiooni läbi viia, siis kirjutage ja andke sellest teada Eesti Suurim Süda Facebooki lehe vahendusel, mille leiab siit! Videomeenutus eelmisest aastast on SIIN.

President Kersti Kaljulaidile jättis JJ-Street Tantsukooli energia kustumatu mulje

Ühel kõige keerulisemal perioodil, koroonakriisi ajal, tegi JJ-Street Tantsukool kõigile oma õpilastele ja nende peredele, aga ka toetajatele ja fännidele suurepärase kingituse – esimest korda ilmus JJ-Street Active elustiiliajakiri. Nüüd, kolm aastat hiljem, toome igal nädalal Teieni ühe loo JJ-Street Active elustiiliajakirjast. Järgneva kirjatüki autor on meie treener Lenel Karu. LOE EDASI