Treenerid

2023 a. The Circle (Leedu) Waacking Open 1v1  top 8

2022 a. Camp Of Hip-Hop Battle Day, Locking 1vs1 TOP 8

2020 a. JJ-Street Suvelaager Battle Day, Showcase 1. koht

2019 a. Camp of Hip-Hop Championships, Showcase 1. koht 

2017 a. Camp of Hip-Hop Championships, Funk styles 2vs2 2. koht

2017 a. After Friday Funk, Locking 1vs1 TOP8 

2017 a. Camp of Hip-Hop Warm Up Jam, Funk styles 2vs2 TOP 8

Pipi Kanistik

Pipi Kanistik

I like criticism. It makes you strong.

Pipi on aktiivne, kohusetundlik ja energiline neiu, kellel vanust 22 aastat ning kodukohaks Kiili. Armastus tantsu vastu oli juba väiksest saati, kui Pipi pidas enda mõeldud tantsukava etteasteid perele ja tuttavatele. Tantsu trennidega puutus ta esimest korda kokku 12 aastaselt, kui astus sisse JJ-Street tantsukooli uksest. 

Kui esimene silmarõõm oli Lockingu stiil, siis 2015. aastal pani Pipi silmad särama ka Waackingu tantsustiil ja täna on ta Waackingu stiili eestvedaja Eestis. Pipi on koolitanud ennast nii Eestis kui välismaal professionaalide käe all, kellest tuntuimad on näiteks Damon Frost (USA/SWE), Henry Link (USA), Tash (CAN), OG Skeeter Rabbit (USA), Dominika Jaloszynska (PL), Elisa Terrone (ITA), Archie Burnett (USA), Yoshie (JAP).

2022. aasta algusest on andnud Pipi Waackingu trenne Tallinnas ning sama aasta sügisest  alustas ka Pärnus Waackingu ja Lockingu trennidega . Et selleks valmis olla, on ta saanud täieliku koolituse kõikidelt oma treeneritelt, kuid suurima panuse on andnud Joel Juht, Kerttu Luik ja Brita Kikas. 

Lisaks tantsule tegutseb Pipi ka mitmete sündmuste korraldustiimides. Käsil on olnud sellised projektid nagu JJ-Street Suvelaager ja Ukraina noortele suunatud keeleõppe laager.