Treenerid

2022 a. Camp of Hip-Hop battle day (Eesti karikavõistluste III etapp tänavatantsudes),  house 1vs1 veerandfinaal

2022.a Ghetto Dance Valmiera Battle, crew battle poolfinaal

2022.a Eesti Tänavatantsijate Liidu II karikaetapp tänavatantsudes, house 1vs1 veerandfinaal

2022.a Eesti meistrivõistlused, Eesti Tänavatantsijate Liidu I karikaetapp, house 1vs1 poolfinaal

2021 a. JJ-Street suvelaager Battle Day showcase 1.koht

2021 a. JJ-Street suvelaager Battle Day hip-hop 2vs2 poolfinaal

2021 a. JJ-Street suvelaager Battle Day house top 8

2021 a. Kuldne karikas hip-hop duo 3.koht

2020 a. Spotlight challenge hip-hop 5.koht

2020 a. JJ-Street meediaprojekt ’’Fake või reaalsus’’ eestvedamine

2020 a. JJ-Street suvelaager, hip-hop 2vs2 poolfinaal

2019 a. Jam of the year talv, 1vs1 finaal

2019 a. Spotlight Challenge Winter Special, hip-hop duo 5/6. koht

2019 a. Kuldne Karikas Finaal, Tänavatants showcase 5. koht

2017 a. Kuldbattle Pärnus, hip-hop veerandfinaal

2015 a. Koolilõpu Hip-Hop Jam, showcase 1.koht

Merit Meronen

Merit Meronen

All we get is time and choices. Be wise with both.

Merit Meronen liitus JJ-Street tantsukooliga 2012. aasta sügisel ning see tegi tema elus tõelise kannapöörde. Tants on õpetanud talle enesekindlust ja julgust ning Merit mõtleb tänu sellele suuremalt kui kunagi varem. Merit on siiras ja positiivne ning tema eesmärgiks on muuta õnnelikuks kõik inimesed enda ümber.

Alustades esmalt hip-hop tantsustiiliga, jätkas ta hiljem house’iga ning tänaseks on selle  tantsustiili edendaja Lõuna-Eestis. Ta peab väga oluliseks õpilase koostööd oma treeneriga, Meritit on esimesest trennist saati õpetanud Lenel Karu, kelle abiga on ta sirgunud tegusaks ja säravaks eeskujuks teistele. Merit on koolitanud ennast oma ala tippude poolt nii Eestis kui ka välismaal. Nendest kõige inspireerivamad on olnud näiteks Joel Juht (EST), Natasha Jean Bart (USA), Link Brian (USA), King Charles (USA), Renegade (UK), Joseph Go (FRA), Yugson (FRA), Marie Kaee (NOR), Caleaf (USA). 

Merit omab ka laagrikasvataja- ja juhataja kutsekvalifikatsiooni 6. taset ning on kaasa aidanud mitmete laagrite korraldamisel. Treeningute kõrvalt lõpetab Merit praegu õpingud Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor ärijuhtimise ja turunduse õppekaval. Ühtlasi aitab Merit vabatahtlikuna kaasa Eesti Tänavatantsijate Liidu töö koordineerimises ja turundamises.

Meritit huvitab sündmuste korraldamine ning ta on seda saanud praktiseerida juba paljudel erinevatel sündmustel nagu Liipa Talu Jõulumaa, Jõgeva Kevadseminar, JJ-Street Suvelaager, Camp of Hip-Hop noortelaager ja elustiililaager ning Eesti karikavõistlused tänavatantsudes. Merit aitas kaasa ka esimese JJ-Street Active elustiiliajakirja sisuloomes, vedas 2020. aastal Tartus meediaprojekti “Fake või reaalsus” ning korraldas 2021. aastal Elva Inspiratsioonipäevi. 

Merit armastab lavasid ning on osalenud mitmes muusikavideos, näiteks 2021. aastal JJ & Culpas “Meeldib, Ei Meeldi” ning Põhja-Tallinn “Tsau, kuidas läinud?” videodes.