Peeter Taim

“JJ-Street on parim koht maailmas.”

E-mail: info@jjstreet.ee

Kontakttel: +372 5655791

Peeter Taim on olnud JJ-Street tantsukooli juhataja alates 2012. aastast. Ajavahemikul 2005-2012 oli Peeter JJ-Street tantsukooli arendusjuht. Ta on olnud JJ-Street tantsukooli sünni juures ja kogu tema tegutsemise aja panustanud kooli arengusse.

Peetril on kõige kõrgem, seitsmes, kutsetase noorsootöös. Tal on kogemus tegutsemises noorsootöö maastikul 1984. aastast. Ta on olnud Tartu Linnavalitsuse Kultuuriosakonna noorsooteenistuse esimene juhataja, Lasnamäe noortekeskuse juhataja, mitmete rahvusvaheliste noortevaldkonna projektide juht ja on ka praegusel hetkel Erasmus Plus programmi nõustaja. Nii nagu on olnud Peeter 19 aastat JJ-Street tantsukooli arendaja, on ta sama pikka aega olnud ka Eesti oludes unikaalse noorte DJ kooli omanik. 

Ise ütleb Peeter aeg ajalt naljatledes, et peale noorsootöö ei oska ta muud midagi teha. Kuna akadeemilise hariduse on Peeter saanud Tartu Ülikooli politoloogia osakonnas ja omab selles teaduses magistrikraadi, siis võib teda sageli näha andmas päevakajalisi poliitikaalaseid kommantaare nii eestikeelses kui venekeelses meedias.

Täna tegeleb Peeter igapäevaselt JJ-Street tantsukooli juhtimise ja administreerimisega seotud tegevustega, 

Meeldib? Jaga edasi!