SAAVUTUSED

2016 a. Koolitantsu showkategooria I koht
2016 a. Jõgeva Kevadseminar vogue performance II koht
2016 a. Camp of Hip-Hop Championships Themed freestyle II koht
2015 a. Stereotype ball vogue femme I koht
2015 a. Baltic Session Vogue Ball vogue femme veerandfinaal
2014 a. Watch Out Battle vol.3 hip hop 2vs2 veerandfinaal
2014 a. Koolitantsu showkategooria finaal
2014 a. Jõgeva Kevadseminar Vogue II koht
2014 a. Baltic Session Vogue Ball vogue new way veerand finaal
2013 a. Vogue Celestial Ball showcase I koht
2013 a. Tartu Koolilõpu Hip Hop Jam hip hop 2vs2 I koht
2013 a. Koolitantsu tänavatantsu kategooria finaal
2010 a. Showtantsu Karikas hip hop duo I koht

Meelika Müürsepp

If you can dream it, you can do it.

E-mail: meelika@jjstreet.ee

Liitu Meelika treeningutega: Tartus ja Valgas

Meelika Müürsepp on Saaremaa juurtega positiivne ja õpetatav noor, kellel on eesmärgid silme ees ja tahab aidata ka teistel oma eesmärke saavutada. Ta on alati abivalmis ja usaldusväärne, ning hea meeskonna liige.

Meelika alustas tantsimist juba varajases eas. Algkoolis tegeles ja rahvatantsu ja akrobaatikaga ning aastal 2008 ühines Tartus Error tantsustuudioga, kus tekkis tõsisem huvi tantsu vastu.

2011. a ühines Meelika JJ-Street Tantsukooliga, kus ta on algusest peale olnud aktiivne ja tegus. Ta on osalenud mitmetel võistlustel ja saanud tänu sellele juurde enesekindlust, kogemusi ja julgust.

Samuti on Meelika kaasa aidanud JJ-Streedi ürituste korraldamisel ja on valmis aitama teisi noori. Ta on mitme üriuse korraldustiimis, näiteks üle-Eestiline Camp of Hip-Hop noortelaager ja lõuna-Eesti suurim tänavatantsuvõistlus Hip-Hop Jam. Lisaks sellele on ta mitmeid aastaid aidanud vabatahtlikuna kaasa Baltikumi suurimale tänavakultuurifestivalile JJ-Street Baltic Session.

JJ-Street tantsukoolis on Meelika saanud kogemuse väikeste laste treenimise ja õpetamisega ja ta soovib, et iga laps saaks ennast vabalt väljendada ning unistaks suurelt. Alates 2016. aasta sügisest treenib ta Tartus vogue tantsustiili huvilisi ja hakkab juhendama hip-hop heels treeninguid. Teda on alati köitnud tänavatantsu naiselik külg.

Treeningute juhendamise juures peab Meelika oluliseks enda koolitamist nii Eestis kui ka välismaal. Lisaks erinevatele koolitustele on ta osalenud ka mitmetel suurematel ja väiksematel võistlustel nii kodus kui välismaal. Esile võib tuua Prantsusmaal, Pariisis 2017 kevadel World of Dance võistluse, kus saavutati koos grupiga koht kümne parima hulgas.

Meeldib? Jaga edasi!