SAAVUTUSED

2011. a Koolilõpu Hip-Hop Jam – hip-hop I koht
2012. a International Streetdance Days – house II koht
2013. a Koolilõpu hip-hop jam – hip hop II koht
2014. a Tallinn Checks Styles vol. 11 – house II koht
2014. a Camp Of Hip Hop Championships – house 2vs2 I koht
2014. a Camp Of Hip-Hop Championships – Themed freestyle I koht
2015. a C.O.H.H. Championships – hip-hop 2vs2 II koht
2015. a C.O.H.H. Championships – house 2vs2 II koht
2015. a C.O.H.H. Championships – themed freestyle I koht
2016. a Hip-Hop Jam Club Illusionis – house 2vs2 III-IV koht
2016. a Hip-Hop Jam Club Illusionis- hip-hop 2vs2 (Kreete ja Kairi) II koht
2016. a Tallinn Checks Styles – house 1vs1 I koht
2016. a Viljandi Bash Cypher – house 1vs1 I koht
2016. a C.O.H.H. Championships Themed Freestyle (The Unpredictables) II koht
2016. a JJ-Street Baltic Session house top 8
2017. a World Of Dance poolfinaal (Prantsusmaal)
2017. a Kuldne Karikas tänavatants III koht

Kreete Uustalu

You don’t always get what you wish for but you always get what you work for.

Kreete Uustalu on ettevõtlik ning aktiivne noor tantsija ja treener, keda iseloomustavad tema särav isiksus ja julgus ning loovus igas ettevõtmises. Kiire õppimisvõime ning avatud meel ja sihikindlus on aidanud Kreetel saavutada märkimisväärseid tulemusi ning võimaldanud osaleda projektides või lüüa kaasa sündmuste korraldamisel. Kreete on käinud end koolitamas ja võistlemas näiteks Inglismaal, Prantsusmaal, Hollandis. Reisimine, uute inimeste ja kultuuridega tutvumine on Kreete jaoks olulisel kohal.

Tantsimisega alustas Kreete 6-aastaselt vanemate tungival soovil ning esimestel aastatel pühendus Kreete võistlustantsule. Edasi viis tee kooli rahvatantsuringi ning showtantsu. Olles mõned aastad showtantsu õppinud, tundis Kreete, et on aeg edasi liikuda ja uusi tantsustiile avastada. Kreete on õppinud võistlustantsu tantsukoolides Stiil ja Kreedo Dance, rahvatantsu ja showtantsu tantsuklubis Shate. Ka enne JJ-Street’iga ühinemist osales ta mitmeid kordi IDO rahvusvahelisel võistlusel ja Koolitantsul, kus saavutas häid tulemusi.

JJ-Street Dance Company’ga liitus ta aastal 2008, kuna oli IDO võistlustel näinud hip-hopi ning selle õppimine pakkus Kreetele tõsist huvi. Kolmandal aastal JJ-Street’is liitus Kreete Joel Juht’i esimese house grupiga Tartus ning on sellest alates olnud house tantsu suurim fänn ja aidanud Eestis house stiili edendada.

Tal on olnud võimalus õppida oma ala parimatelt nii Eestist kui ka välismaalt ning on osalenud paljudel tänavatantsu võistlustel nii Eestis kui ka välismaal. JJ-Street-is on ta aidanud kaasa mitme ürituse toimumisele, neist nimekamateks peab Koolilõpu Hip-Hop Jami, JJ-Street Baltic Session, Camp Of Hip-Hop noortelaagri  ja Camp Of Hip-hop rahvusvahelise tantsulaagri korraldustiimides kaasalöömist.

Kreetet paelub lisaks tantsule ka fotograafia ja videograafia millega on tegelenud alates 2007. aastast. Kreetet võib kohata JJ-Streeti sündmustel ka fotograafi või videograafi rollis.

Meeldib? Jaga edasi!