UUDISED

JJ-Street Vogue’i tantsijad tõid Soomest häid tulemusi

Hiljuti osales 8-liikmeline JJ-Street Vogue’i tantsijate esindus Soomes OTA Finland-Kiki Edition, The Archetypes Awakening Ball ja The Truth of Tarot Aftermath Ball võistlustel, kus saavutati suurepäraseid tulemusi.

Esimesel võistlusel osalesid JJ-Street Vogue’i tantsijad kahes kategoorias: Hands Performance ja OTA Performance. Neist esimeses kategoorias pääses poolfinaali Kerli Loomets ja saavutas kokkuvõttes kolmanda koha. OTA Performance kategoorias pääses finaali Hanna Händmaa, kes jäi kokkuvõttes teiseks.

JJ-Street Tantsukooli treener Jessica Lainde kinnitas, et võistlus läks kokkuvõttes hästi. “Teatud kategooriate nagu Runway, Old Way ja New Way puhul oli konkurents suurem. Eriti tore oli näha, et mõned kohtunikud olid tulnud USA-st oli ja žürii oli kõrge tasemesega, kus leidus tantsijaid veel Prantsusmaalt, Rootsist, Soomest ja Hollandist,” selgitas Lainde. Tema sõnul näitasid JJ-Street tantsijad Eesti vogue’i  head taset ja suurendasid riigi tuntust laiemalt.


Teisel võistlusel osalesid JJ-Street Vogue’i tantsijad kuues erinevas kategoorias ning jäid silma nii kohtunikele kui kõigile konkurentidele.

The Archetypes Awakening Ball võistluse tulemused:
1. Beginners Runway- poolfinaal (Tailia Leer)
2. Arms Control- Grand Prize ehk üldvõit (Victoria Loreen Jaanberg)
3. New way- poolfinaal (Jessica Ninja)
4. New way- 2.koht (Hanna Mändmaa)
5. Woman’s Performance- poolfinaal (Geia Jõemets)
6. Parent & Child Tag Team Performance- Grand Prize ehk üldvõit (Jessica Ninja & Hanna Mändmaa)

Viimasena leidis aset võistlus The Truth of Tarot Aftermath Ball, kus suutis Eestit hästi esindada Hanna Mändmaa. Ta võitis New Way kategooria ning pääses OTA performance kategoorias finaali, kus jäi teiseks.


JJ-Street treeneri Hanna Mändmaa sõnul oli tegemist üle pika aja võistlusega, kuhu läks suurem JJ-Street Vogue’i esindus. “Saime suua, seega lahe energia ja palju uusi emotsioone käis asja juurde. Minu puhul oli see samuti esimene reis, kuhu sain oma õpilased kaasa võtta. Oli südantsoojendav näha neid oma esimesel võistlusel poolfinaali jõudmas,” kirjeldas ta.

Kõige meeldejäävam hetk oli tema sõnul Archetypes Awakening ballil, kus inimesed üle pika aja hindasid New Way kategooriat — võttes eraldi momendi, et plaksutada kõikidele selles kategoorias osalenud tantsijatele. “Tavaliselt on New Way olnud kategooria, kus minnakse nii-öelda vetsupausile, aga sel korral oli tegemist kõigile meeldejäävate esitustega. Üks minu õpilastest, Tailia Leer, jõudis Runway beginners kategoorias poolfinaali, mille üle olen eriti uhke. Vaatasin võistlust nüüd hoopis teistsuguse pilguga, kui seda muidu olen teinud,” lisas ta.

Mändmaa jäi enda saavutustega samuti rahule. Ta tõdes küll, et ühel võistluspäeval oli New Way kategoorias konkurents aga põhimõtteliselt olematu, mis jäi veidi kripeldama. Ometi oli hea tunne igas kategoorias finaali saada või võita.


Meeldib? Jaga edasi!