NEWS

Pärnus käib äge kampaania: otsi plakateid ja tantsi tasuta

Väljas on värviline sügis ning sama palju rõõmu valmistab ka värskelt alanud tantsuhooaeg. Oleme oktoobriks oma fortuuna viinud Pärnusse, kus käima on läinud “Pildista ja tantsi tasuta” kampaania. Üle linna on 20 erinevas bussipeatuses üleval JJ-Street Tantsukooli plakatid ning nüüd saab nendega tehtud piltide abil osaleda võistlusek, mille võitja saab endale kaheks kuuks tasuta treeningud! Kuidas kampaanias osaleda? 🤔 👉 Leia JJ-Street plakat mõnest Pärnu bussipeatusest 👉 Tee plakatiga äge pilt ja postita see enda Instagrammi Storysse 👉 Tag’i ära @jjstreetcompany ja sõber, kes võiks ka võistlusel osaleda 👉 Kasuta postituses #jjstreet Vaata allpool esimeste võistlejate pilte! NB! Mida rohkem postitada, seda suurem on ka võiduvõimalus 😉🙌🏼 Võistlus kestab 20. oktoobrini! Lõbusat pildistamist ja head loosiõnne!

Rebi ennast rutiinist välja: POPPING

Halli argipäeva murdmiseks tasub minna mugavustsoonist välja. Boksist välja mõtlemisest tänavatantsutreeningutel juba puudu ei tule. Saame tuttavaks neljanda stiiliga: POPPING! 

Milline stiil see on? Täpne, efektne ja huvitav. LOE EDASI

Rebi ennast rutiinist välja: KRUMP

Meile kõigile on vaja julgust, et tegutseda tulemuslikult ja täita oma eesmärke. Just enesekindlust ja hirmude ületamist õpetab tänavatants. Saame tuttavaks kolmanda stiiliga: KRUMP! 

Milline stiil see on? Jõuline, energiline ja vaba LOE EDASI

Rebi ennast rutiinist välja: VOGUE

Igaüks meist tahab tunda ennast erilisena ja nautida elu täis suurepäraseid emotsioone ja feelingut. Täpselt sellise tunde annab tänavatants, millega saab enda igapäevasele rutiinile vürtsi juurde lisada! Saame tuttavaks teise stiiliga: VOGUE! LOE EDASI