NEWS

JJ-Street Tantsukool alustab uut hooaega!

Tänavatants olümpiale! Juba septembrist alustavad uute treeningutega kõik JJ-Street Tantsukooli filiaalid üle kogu Eesti! 

Sel aastal ootame uusi huvilisi terve septembrikuu vältel – ei ole hullu, kui esimestesse treeningutesse tulla ei saa. Oodatud on igas vanuses huvilised ning värskeid tantsusamme saab proovida mitmes erinevas tantsustiilis. Võta kaasa sõbrad-tuttavad ning tule kohale!

Pane end proovitreeningutesse kirja juba täna: https://eepurl.com/bWlKT

Terve septembrikuu jooksul võtame vastu uusi õpilasi üle kogu Eesti!


Erinevate linnade treeningute ajad leiat siit:

TALLINN
Näidistrennid toimuvad aadressil Filtri tee 1.
 
ESMASPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop A2 Mavericks (11-14 a) Tauri Vosman
18:00-19:00 Waacking (avatud vanus) Viiu Roosi
19:00-20:00 Hip-Hop A3 United Groove (15 a ja vanemad) Agnes Blank
20:00-21:00 Dancehall (avatud vanus) Birgit Käsper
21:00-22:00 House (avatud vanus) Kreete Uustalu
 
TEISIPÄEV
16:00-17:00 Urban Kids A1 (6-10 a)
17:00-18:00 Hip-Hop A1 (11-14 a)
19:00-20:00 Vogue (avatud vanus) Jessica Lainde
20:00-21:00 Hip-Hop Heels (14 a ja vanemad) Jessica Lainde
 
KOLMAPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop A2 Mavericks (11-14 a) Tauri Vosman
18:00-19:00 Waacking (avatud vanus) Viiu Roosi
19:00-20:00 Hip-Hop A3 United Groove (15 a ja vanemad) Agnes Blank
20:00-21:00 Dancehall (avatud vanus) Birgit Käsper
 
NELJAPÄEV
16:00-17:00 Urban Kids A1 (6-10 a)
17:00-18:00 Hip-Hop A1 (11-14 a)
19:00-20:00 Vogue (avatud vanus) Jessica Lainde
20:00-21:00 Hip-Hop Heels (14 a ja vanemad) Jessica Lainde
REEDE
18:00-19:00 Locking (avatud vanus) Kerttu Luik
20:00-21:00 Hip-Hop A4 Street Funkerz (avatud vanus, vene keel) Enriko Pedaksalu
21:00-22:00 Popping (avatud vanus) Tauri Vosman
 
LAUPÄEV
14:00-16:00 Krump (avatud vanus) Eva Vihtol
 
PÜHAPÄEV
13:00-14:00 House (avatud vanus) Kreete Uustalu
17:00-18:00 Locking (avatud vanus) Kerttu Luik
18:00-19:00 Popping (avatud vanus) Tauri Vosman
20:00-21:00 Hip-Hop A4 Street Funkerz (avatud vanus, vene keel) Enriko Pedaksalu

 

TARTU
Näidistreeningud Tartus toimuvad Ülikooli 12a ja Võru 79 aadressil.
1. september PÜHAPÄEV
Aadressil: ÜLIKOOLI 12A
17:00-18:00 Krump (avatud vanus) Mari Venski
 
2. september ESMASPÄEV
Aadressil: ÜLIKOOLI 12A, TARTU
17:00-18:00 Break (7-11 a.) Markus Tõnissaar
20:00-21:00 Locking A (avatud vanus) Lenel Kari
 
Aadressil: VÕRU 79, TARTU
16:00-17:00 Hip-Hop Juniors K1 (7-11 a) Annely Kõrvel
17:00-18:00 Hip-Hop A2 Headsprung (11-14a) Annely Kõrvel
 
3. september TEISIPÄEV
Aadressil: ÜLIKOOLI 12A, TARTU
16:00-17:00 Hip-Hop Urban Kids (7-10 a. ) Kairi Jerlov
17:00-18:00 Break (11 a.+) Markus Tõnissaar
 
4. september KOLMAPÄEV
Aadressil: ÜLIKOOLI 12A, TARTU
17:00-18:00 Break (7-11 a.) Markus Tõnissaar
18:00-19:00 Hip-Hop A1 (11-14a. ) Mari Venski
 
Aadressil: VÕRU 79, TARTU
16:00-17:00 Hip-Hop Juniors K1 (7-11 a) Annely Kõrvel
17:00-18:00 Hip-Hop A2 Headsprung (11-14a) Annely Kõrvel
 
5. september NELJAPÄEV
Aadressil: ÜLIKOOLI 12A, TARTU
18:00-19:00 Hip-Hop Salt Shaker (15+ A1) Kreete Uustalu
19:00-20:00 House A (avatud vanus) Kreete Uustalu
20:00-21:00 Locking A (avatud vanus) Lenel Karu
 
6. september REEDE
Aadressil: ÜLIKOOLI 12A, TARTU
16:00-17:00 Hip-Hop Urban Kids (7-10 a.) Kairi Jerlov
17:00-18:00 Break (11 a.+) Markus Tõnissaar
18:00-19:00 Hip-Hop A1 (11-14 a) Mari Venski
 
7. september LAUPÄEV
Aadressil: ÜLIKOOLI 12A, TARTU
18:00-19:00 Salt Shakers (15+a. ) Kreete Uustalu
19:00-20:00 House A (avatud vanus) Kreete Uustalu

 

PÄRNU
Näidistrennid toimuvad aadressil Hommiku 3, 3. korrus.
 
2. september ESMASPÄEV
18:00-19:00 Hip-Hop A (7-11 a) Jessica Lainde
19:00-20:00 Hip-Hop Heels (kõik vanused) Jessica Lainde
 
3. september TEISIPÄEV
18:00-19:00 Hip-Hop T (12 a – …) Kerli Kiiler
19:00-20:00 Vogue (kõik vanused) Kerli Kiiler
 
4. september KOLMAPÄEV
18:00-19:00 Hip-Hop A (7-11 a) Jessica Lainde
19:00-20:00 Hip-Hop T (12 a – …) Kerli Kiiler
 
5. september NELJAPÄEV
19:00-20:00 Vogue (kõik vanused) Kerli Kiiler

 

VÕRU
Näidisrennid toimuvad JJ-Street Tantsukooli stuudios aadressil Räpina mnt 12, Võru III korrus.
ESMASPÄEVITI
17.00-18.00 Parkour,- ja akrobaatika (7-11 a) Veiko Jänes
18.00-19.00 Parkour,- ja akrobaatika (12+) Veiko Jänes
TEISIPÄEVITI
15.00-16.00 Urban Kids (Hip-Hop A 7-10a) Reijo Loik
16.00-17.00 Võistlusgrupp (12+) Mari Venski
17.00-18.00 Hip-Hop A (11-15 a) Reijo Loik
18.00-19.00 Parkour,- ja akrobaatika iseseisev treening
19.00-20.00 Koreograafia (16- täisealised) Mari Venski
NELJAPÄEV
16.00-17.00 Võistlusgrupp (12+) Mari Venski
17.00-18.00 Parkour,- ja akrobaatika (7-11 a) Veiko Jänes
18.00-19.00 Parkour,- ja akrobaatika (12+) Veiko Jänes
19.00-20.00 Koreograafia (16- täisealised) Mari Venski
REEDE
15.00-16.00 Urban Kids (Hip-Hop A 7-10a) Reijo Loik
16.00-17.00 Võistlusgrupp (12+) Mari Venski
17.00-18.00 Hip-Hop A (11-15 a) Reijo Loik

 

VILJANDI
Näidistrennid toimuvad aadressil Kaalu 9, II korrus.

KOLMAPÄEV
17:00-18:00 Hip-hop A1 (7-13 a.) Kreete Uustalu
18:00-19:00 Hip-hop & house A2 (14+a) Kreete Uustalu
 
REEDE
17:00-18:00 Hip-Hop A1 (7-13 a.) Kreete Uustalu
18:00-19:00 Hip-hop & house A2 (14+a) Kreete Uustalu
19:00-20:00 Esindusgrupi treening Kreete Uustalu

 

PÕLVA
Näidistrennid toimuvad aadressil Kesk 25 (Põlva Kool, III korrus aula).

4. september KOLMAPÄEV
16.00-17.00 Hip-Hop A (Mari Venski)
 
6. september REEDE
16.00-17.00 Hip-Hop A (Mari Venski)

VALGA
Näidistrennid toimuvad aadressil Kuperjanovi 31a (Valga Spordihall).

2. september ESMASPÄEV
16.00-17.00 Hip-Hop A (Mari Venski)
 
7. september LAUPÄEV
12.00-13.00 Hip-Hop A (Mari Venski)

KEHRA
Näidistrennid toimuvad aadressil Spordi 2 (Kehra gümnaasium).
 
ESMASPÄEV
17.00-18.00 Hip-Hop Kerli Kiiler
 
REEDE
17.00-18.00 Hip-Hop Kerli Kiiler

 

 VÄNDRA
Näidistrennid toimuvad aadressil Kooli 13 (Vändra gümnaasium)
 
KOLMAPÄEV
15.00-16.00 Hip-Hop Kerli Kiiler
 
NELJAPÄEV
15.00-16.00 Hip-Hop Kerli Kiiler

 

HAAPSALU
Näidistrennid toimuvad aadressil Posti 3 (Haapsalu kultuurikeskus).

ESMASPÄEV
15:00 – 16:00 Urban Kids (6 – 11 aastased) Kerttu Luik
16:00 – 17:00 Hip-Hop (12+ aastased) Kerttu Luik
 
KOLMAPÄEV
15:00 – 16:00 Urban Kids (6 – 11 aastased) Kerttu Luik
16:00 – 17:00 Hip-Hop (12+ aastased) Kerttu Luik

 

NÕO
Näidistrennid toimuvad aadressil Kalju Aigro 3 (Nõo Spordihoone).
 
TEISIPÄEV
18:30-19:30 Hip-Hop A (kõik vanused) Annely Kõrvel
 
NELJAPÄEV
18:30-19:30 Hip-Hop A (kõik vanused) Annely Kõrvel

 

TÕRVANDI
Näidistrennid toimuvad aadressil Ringtee 1a (Tõrvandi Pere- ja noortekeskus).

TEISIPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop A (avatud vanus) Annely Kõrvel
 
NELJAPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop A (avatud vanus) Annely Kõrvel

 

JÕGEVA
Näidistrennid toimuvad aadressil Aia 40 (Spordikeskus Virtus, aeroobikasaal).
 
ESMASPÄEV
15:00-16:00 Urban Kids (7-11 a.) Kairi Jerlov
16:00-17:00 Hip-Hop (12+ a.) Kairi Jerlov
 
PÜHAPÄEV
12:00-13:00 Urban Kids (7-11 a.) Kairi Jerlov
13:00-14:00 Hip-Hop (12+ a.) Kairi Jerlov

 

MUSTVEE
Näidistrennid toimuvad aadressil Tartu 11 (Mustvee kool)
 
KOLMAPÄEV
16:00-18:00 Hip-Hop A (avatud vanus) Kairi Jerlov

 

PAIDE

Hip-Hop ja Urban Kids näidistrennid toimuvad aadressil Aiavilja 1 (Paide Spordihall).

Urban Contemporary näidistrennid toimuvad aadressil Pärnu 18 (Paide Muusika- ja Teatrimaja tantsuklassis).

TEISIPÄEV

16:00-17:00 Urban Kids (7-11a) Enriko Pedaksalu
17:00-18:00 Hip-Hop (12-17a) Enriko Pedaksalu

NELJAPÄEV

16:00-17:00 Urban Kids (7-11a) Enriko Pedaksalu
17:00-18:00 Hip-Hop (12-17a) Enriko Pedaksalu
18:30-19:30 Urban Contemporary Enriko Pedaksalu


 

MAARDU
Näidistrennid toimuvad aadressil Ringi 64a (Maardu Spordikeskus)

REEDE
16:00-17:00 Urban Kids (7-11a) Enriko Pedaksalu
17:30-18:30 Hip-Hop (12-17a) Enriko Pedaksalu

PÜHAPÄEV
16:00-17:00 Urban Kids (7-11a) Enriko Pedaksalu
17:30-18:30 Hip-Hop (12-17a) Enriko Pedaksalu


 

SAKU

Näidistrennid toimuvad aadressil Tallinna mnt 10 (Saku Spordikeskus).
 
ESMASPÄEV
18:00-19:00 Hip-Hop A Birgit Käsper
 
NELJAPÄEV
18:00-19:00 Hip-Hop A Birgit Käsper

 

SAUE
Näidistrennid toimuvad aadressil Koondise 20 (Saue Noortekeskus).

TEISIPÄEV
16:00-17:00 Hip-Hop A Birgit Käsper
 
REEDE
16:00-17:00 Hip-Hop A Birgit Käsper

 

TABASALU
Urban Kids näidistrennid toimuvad aadressil Teenuste 2 (Tantsusaal) ja Hip Hop A näidistrennid aadressil Kooli 1 (Tabasalu Spordikompleksi sulgpallisaal).
 
ESMASPÄEV
16.30-17.30 Urban Kids (7-10 a) Brita Kikas
18.00-19.00 Hip-Hop A (11+ a) Brita Kikas
 
REEDE
15.30-16:30 Urban Kids (7-10 a) Brita Kikas
17.00-18.00 Hip-Hop A (11+ a) Brita Kikas

 

RAPLA
Näidistrennid toimuvad aadressil Viljandi mnt 69a (Sadolini Sppordihoone aeroobika saal).
 
TEISIPÄEV
19.00-20.00 Hip-Hop A Brita Kikas
20.00-21.00 Vogue A Brita Kikas
 
NELJAPÄEV
19.00-20.00 Hip-Hop A Brita Kikas
20.00-21.00 Vogue A Brita Kikas

 

KOHILA
Näidistrennid toimuvad aadressil Kooli 1 (Kohila Spordikompleksi peeglisaal).
 
TEISIPÄEV
16.45-17.45 Hip-Hop A Brita Kikas
 
NELJAPÄEV
16.45-17.45 Hip-Hop A Brita Kikas

 

LOKSA
Näidistrennid toimuvad aadressil Tallinna 47a (Loksa Kultuurikeskus).
 
KOLMAPÄEV
16.00-17.00 Hip-Hop Lapsed (7-10 a) Brita Kikas (UUS GRUPP!)
17.00-18.00 Hip-Hop A (11+ a) Brita Kikas
 
PÜHAPÄEV
16.00-17.00 Hip-Hop Lapsed (7-10 a) Brita Kikas (UUS GRUPP!)
17.00-18.00 Hip-Hop A (11+ a) Brita Kikas

 

AUDRU
Näidistrennid toimuvad Audru Kultuurikeskus, Sauna 1.
 
ESMASPÄEV
15:30-16:30 Hip-Hop A1 (Jessica Lainde)
16:30-17:30 Hip-Hop A2 (Jessica Lainde)
 
KOLMAPÄEV
 
15:30-16:30 Hip-Hop A1 (Jessica Lainde)
16:30-17:30 Hip-Hop A2 (Jessica Lainde)

 

ELVA
Näidistrennid toimuvad aadressil Tartu mnt 3 (Elva Gümnaasiumi peeglisaal).
 
ESMASPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop A (Lenel Karu)
 
NELJAPÄEV

17:00-18:00 Hip-Hop A (Lenel Karu)


TÕRVA
Näidistrennid toimuvad aadressil Spordi 1 (Tõrva Avatud Noortekeskus).

2. september ESMASPÄEV
18.00-19.00 Hip-Hop A (Mari Venski)
 
7. september LAUPÄEV

14.00-15.00 Hip-Hop A (Mari Venski)


RÄPINA
Näidistrennid toimuvad aadressil Kooli 5 (Räpina Ühisgümnaasiumi aula).
 
REEDE
16:00-18:00 Hip-Hop A (Lenel Karu)

KUUSALU
Näidistrennid toimuvad Kuusalu Spordikeskuses, Rihumäel.
 
ESMASPÄEV
16:00-17:00 Urban Kids (7-11 a) Agnes Blank
17:00-18:00 Hip Hop A (12+ a) Agnes Blank
 
NELJAPÄEV
16:00-17:00 Urban Kids (7-11 a) Agnes Blank
17:00-18:00 Hip Hop A (12+ a) Agnes Blank

 

KEILA
Näidistrennid toimuvad Keila Tervisekeskuses (Paldiski mnt 17) ja Keila Koolis (Ehitajate tee 1a).
 
TEISIPÄEV (Keila Tervisekeskuses)
15:00-18:00 Urban Kids (7-11 a) Agnes Blank
16:00-17:00 Hip Hop A (12+ a) Agnes Blank
19:00-20:00 Vogue (Keila Koolis) (avatud vanus) Kristjan Talu
 
REEDE (Keila Koolis)
15:00-16:00 Urban Kids (7-11 a) Agnes Blank
16:00-17:00 Waacking (avatud vanus) Ketrin Rannamägi
17:00-18:00 Hip Hop A (12+ a) Agnes Blank
20:00-21:00 Vogue (avatud vanus) Kristjan Talu
 
PÜHAPÄEV (Keila Tervisekeskususes)
14:00-15:00 Waacking (avatud vanus) Ketrin Rannamägi

 

PÕLTSAMAA
Näidistrennid toimuvad aadressil J. Kuperjanovi 1 (Põltsamaa kultuurikeskus, peeglisaal).
 
NELJAPÄEV
16:00-17:00 Hip-Hop (avatud vanus) Kairi Jerlov
 
PÜHAPÄEV
16:00-17:00 Hip-Hop (avatud vanus) Kairi Jerlov

 

TABIVERE
Näidistrennid toimuvad aadressil Tuuliku 10 (Tabivere Rahvamaja).

 
TEISIPÄEV

18:00-20:00 Hip-Hop (avatud vanus) Kairi Jerlov


 

VIIMSI
Näidistrennid toimuvad aadressil Nelgi tee 1(Viimsi Huvikeskuses).

ESMASPÄEV
15:15-16:15 Hip Hop A1(7-12.a) Gerly Tuur
16:15-17:15 House (12 + ) Gerly Tuur
17:15-18:15 Hip-Hop A2 (12-15.a) Gerly Tuur

KOLMAPÄEV
15:30-16:30 Hip Hop A1 (7-14.a) Gerly Tuur
16:30-17:30 House (12 + ) Gerly Tuur
17:30-18:30 Hip-Hop A2 (12-15.a) Gerly Tuur

 

RAKVERE
Näidistrennid toimuvad aadressil Võidu tn 19, 2. korrus (Rakvere Bowling).

TEISIPÄEV
17:00-18:00 Hip Hop (7-25.a) Gerly Tuur
18:15-19:15 House (12 + ) Gerly Tuur

NELJAPÄEV
16:00-17:00 Hip Hop (7-25.a) Gerly Tuur
17:00-18:00 House (12 + ) Gerly Tuur

 

KIILI
Näidistrennid toimuvad aadressil Nabala tee 2b ja Kooli 2.

ESMASPÄEV (Kiili Gümnaasiumis)
16:15-17:00 Hip Hop Birgit Käsper

KOLMAPÄEV (Kiili Noortekeskuses)

16:15-17:15 Hip Hop Birgit Käsper


 

NB! Treeningute ajad on pideval täiendamisel! Jälgi meie Facebooki ja Instagrami ning hoia ennast uudistega kursis! 

KOHTUMISENI TRENNIDES!

Like what you see? Feel free to share it!