CONTACT

JJ-Street Dance Company

NGO Urban Style
Filtri tee 1, Tallinn 10132
info@jjstreet.ee
+372 5308 7045

Tallinn

Manager Peeter Taim

Address: Filtri tee 1, Tallinn 10132
E-mail: info@jjstreet.ee
Phone: +372 5308 7045

Tartu

Address: Ülikooli 12, Tartu

Manager: Mari Venski
E-mail: mari@jjstreet.ee
Phone: +372 5740 5454

Pärnu

HIP-HOP Beginners ja HIP-HOP K take place in Pärnu Ülejõe Põhikool

HIP-HOP HEELS: Hommiku 3, Pärnu,( 3.rd floor)
VOGUE:  On Mondays in Ringi 3, (2nd floor)  and on Thursdays in Hommiku 3, (3.rd floor)

Trainer: Kätriin Kübar
E-mail: katriin@jjstreet.ee
Phone: +372 5331 0547

Audru

Address: Audru Culture Center

Trainer: Jessica Lainde
E-mail: jessica@jjstreet.ee
Phone: +372 5331 0547

Tabasalu

Address: Teenuste 2, Tabasalu (Tabasalu dance hall)

Trainer: Brita Kikas
E-mail: brita@jjstreet.ee
Phone: +372 5382 5080

Viimsi

Address: Nelgi tee 1, Viimsi Huvikeskus

Trainer: Gerly Tuur
E-mail: gerly@jjstreet.ee
Phone: +372 5340 6715

Peetriküla

Address: Pargi tee 6 (Peetri school, blackbox)
Trainer: Viiu Roosi
E-mail: viiu@jjstreet.ee
Phone: +372 5345 1165

Järveküla

Address: Reti tee 20 (Järveküla school, mirror hall)
Trainer: Viiu Roosi
E-mail: viiu@jjstreet.ee
Phone: +372 5345 1165

Loo

Address: Saha tee 7, Loo High School

Trainer: Eva Vihtol
E-mail: eva@jjstreet.ee
Phone: +372 527 0090

Lagedi

Address: Kooli 18, Lagedi Middle School

Traine: Eva Vihtol
E-mail: eva@jjstreet.ee
Phone: +372 527 0090

Saue

Address: Koondise 20, Saue youth center
Trainer: Birgit Käsper
E-mail: birgitk@jjstreet.ee
Phone: +372 5666 4421

Kuusalu

Address: Rihumäe, Kuusalu Sports center,  aerobics hall

Trainer: Agnes Blank
E-mail: agnes@jjstreet.ee
Phone: +372 5875 8074

Maardu

Address: Ringi 64A, Maardu Sports center

Trainer: Enriko Pedaksalu
E-mail: enriko@jjstreet.ee
Phone: +372 5626 6350

Saku

Address: Saku Huvikeskus, Teaduse 1 /  Saku gymnasium, Tallinna mnt. 10
On Mondays the classes are in Saku Gymnasium and on Thursday they are held in Saku Huvikeskus


Trainer: Birgit Käsper
E-mail: birgitk@jjstreet.ee
Phone: +372 5666 4421

Keila

Address: Ehitajate tee 1, Keila school

Contact: Kerttu Luik
E-mail: kerttu@jjstreet.ee
Phone: +372 505 2829

Kohila

Address: Kooli tn 1, Kohila Sports center

Trainer: Brita Kikas
E-mail: brita@jjstreet.ee
Phone: +372 5382 5080

Kehra

Address: Spordi 2, Kehra Gymnasium

Trainer: Mari-Liis Siig
E-mail: mariliis@jjstreet.ee
Phone: +372 56 258 236 (Monday-Friday 10:00-19:00)

Rapla

Address: Viljandi mnt 69A, Sadolin Sports center

Trainer: Brita Kikas
E-mail: brita@jjstreet.ee
Phone: +372 5382 5080

Jüri

Address: Laste tänav 3, Rae Sports center

Trainer: Eva Vihtol
E-mail: eva@jjstreet.ee
Phone: +372 527 0090

Kiili

Address: Kooli 2, Kiili, 75401 Harju maakond
Trainer: Birgit Käsper
E-mail: birgitk@jjstreet.ee
Phone: +372 5666 4421

Loksa

Address: Tallinna 47a, Loksa (Loksa Culture center)

Trainer: Brita Kikas
E-mail: brita@jjstreet.ee
Phone: +372 5382 5080

Rakvere

Address: Võidu 19, Rakvere

Trainer: Gerly Tuur
E-mail: gerly@jjstreet.ee
Phone: +372 5340 6715

Tapa

Address: Tapa Kultuurikoda, Turu 8, Tapa

Trainer: Gerly Tuur
E-mail: gerly@jjstreet.ee
Phone: +372 5340 6715

Haapsalu

Address: Haapsalu culture center, Posti 3

Trainer: Kerttu Luik
E-mail: kerttu@jjstreet.ee
Phone: +372 5052 829

Viljandi

Address: Kaalu 9

Trainer: Kreete Uustalu
E-mail: kreete@jjstreet.ee
Phone: +372 5800 3915

Paide

Address: Aiavilja 1, Paide E-Piim Sports hall

Trainer: Enriko Pedaksalu
E-mail: enriko@jjstreet.ee
Phone: +372 5626 6350

Jõgeva

Address: Piiri 1, Jõgeva Middle school

Trainer: Kairi Jerlov  
E-mail: kairi@jjstreet.ee
Phone: +372 5568 2954

Kasepää

Aadress: Sõpruse 105, Kasepää

Treener: Kairi Jerlov  
E-mail: kairi@jjstreet.ee
Phone: +372 5568 2954

Tabivere

Address: Tabivere Folk house, Tuuliku 10, Tabivere borough

Trainer: Kairi Jerlov  
E-mail: kairi@jjstreet.ee
Phone: +372 5568 2954

Elva

Address: Puiestee 2, Elva Gymnasium (assembly hall)

Trainer: Lenel Karu
E-mail: lenel@jjstreet.ee
Phone: +372 5395 2249

Nõo

Aadress: Kalju Aigro 1, Nõo Sports Center

Treener: Annely Kõrvel
E-mail: annely@jjstreet.ee
Phone: +372 5690 6642

Tõrvandi

Address: Tõrvandi youth center, Ringtee 1A

Tõrvandi Hip-Hop Beginners
Trainer: Annely Kõrvel 
E-mail: annely@jjstreet.ee
Phone: +372 5690 6642

Tõrvandi Locking Beginners
Trainer: Lenel Karu
E-mail: lenel@jjstreet.ee
Phone: +372 5395 2249

Räpina

Address: Kooli 5, Räpina Gymnasium

Trainer: Lenel Karu
E-mail: lenel@jjstreet.ee
Phone: +372 5395 2249

Põltsamaa

Address: J. Kuperjanovi 1, Põltsamaa Culture center(mirror hall)

Trainer: Kairi Jerlov  
E-mail: kairi@jjstreet.ee
Phone: +372 5568 2954

Põlva

Address: Kesk 25, Põlva school

Trainer: Sigrid Avald
E-mail: sigrid@jjstreet.ee
Phone: +372 5326 4811

Valga

Classes are held in E. Enno 15 on Thursdays and J.Kuperjanovi 36 on Fridays.

Trainer: Mari Venski
E-mail: mari@jjstreet.ee
Phone: +372 5740 5454

Tõrva

Address: Tõrva Open Youth Center (Spordi 1, Tõrva, 68606)
NB! The classes take place twice a month!

Manager: Mari Venski
E-mail: mari@jjstreet.ee
Phone: +372 5740 5454 (9:00-17:00)

Võru

Address: Liiva 13, Võru (Võru Culture Center Kannel)

Trainer: Mari Venski
E-mail: mari@jjstreet.ee
Phone: +372 5740 5454

Pühajärve

Address: Sihva, Otepää vald (Pühajärve middle school)

Trainer: Sigrid Avald
E-mail: sigrid@jjstreet.ee
Phone: +372 5326 4811

Otepää

Address: Lipuväljak 14, 67405 Otepää (Audentes Sports Gymnasium)

Trainer: Sigrid Avald
E-mail: sigrid@jjstreet.ee
Phone: +372 5326 4811

Vändra

Address : Vändra Gymnasium  (assembly hall), Kooli 13, Vändra

Trainer: Kerli Kiiler
E-mail: kerli@jjstreet.ee
Phone: +372 5819 4973

Sauga

Address:  Sauga Middle School

Trainer: Kerli Kiiler
E-mail: kerli@jjstreet.ee
Phone: +372 5819 4973

Juvanpuisto

Address: Juvanpuiston koulu, Juvanpuro 2, 02920 Espoo, Finland

Coach: Enriko Pedaksalu
E-mail: enriko@jjstreet.ee
Phone: +372 5626 6350

Like what you see? Feel free to share it!