SAAVUTUSED

2022 a. Camp Of Hip-Hop Battle Day Popping veerandfinaal

2022 a. Eesti Tänavatantsijate Liit esitleb: II karikaetapp tänavatantsudes Popping poolfinaal

2021  a. Suvelaager Battle Day Funk 1vs1 poolfinaal

2021  a. Suvelaager Battle Day Hip-Hop 2vs2 finaal

2020 a. JJ-Street Suvelaager Funk 1vs1 poolfinaal

2020 a. JJ-Street Suvelaager All Styles poolfinaal

2020 a. JJ-Street Suvelaager Hip-Hop 2vs2 veerandfinaal

2020 a. Koolitants, tänavatantsu kategooria “Tehisinimesed” Finaalkava (tantsija)

2020 a. Kuldne Karikas Aasta Tantsuauhinnad eritiitel “Parim loo jutustamine” (tantsija)

2019-2020 a. JJ-Street Streetshow: “Kadunud põlvkond” (tantsija)

2019 a. Camp Of Hip-Hop Warm Up Jam Funk 2VS2 I koht

2018 a. Camp Of Hip-Hop Warm Up Jam Hip-Hop veerandfinaal

2018 a. Maardu Dance Battles Hip-Hop Beginners Top8

Emilia Niilo

“Dream. Believe. Work. Achieve”

E-mail: emilia@jjstreet.ee

Kontakttel: +372 5303 1110

Liitu Emilia treeningutega: Tallinnas ja Keilas

Emilia on heatahtlik ja südamega tegutsev noor, kes püüab alati endast parima anda. Tänavatantsu trennidega liitus ta 2016. aasta sügisel Tallinnas. Esmalt alustas Emilia JJ-Street Tantsukoolis hip-hop tantsustiili õppimist ning järgmisel aastal ühines poppingu trennidega. Tants on muutnud Emilia avatumaks, paremaks suhtlejaks ning see lööb alati temal silmad särama, kuna ta on hingega sees oma tegevustes. Varasemalt on Emilia õppinud 7 aastat muusikakoolis ning tunnustatud “Tallinna noor kultuuritegija” tiitliga 2016. aastal.

2022.aasta jaanuarist alustas Emilia hip-hop laste treeningute andmist Tallinnas ning alates septembrist saab liituda lisaks tema hop-hopi ja poppingu trennidega ka Pärnus. Trennides suudab Emilia suhelda nii eesti, vene kui ka inglise keeles. Samuti keegi oma murega üksi ei jää ning tema eesmärgiks on anda edasi positiivses keskkonnas teadmisi ja oskusi, mida temale on nende aastate jooksul JJ-Streedis õpetatud treenerite Tauri Vosman ja Joel Juhti poolt. Lisaks on Emilia võtnud klasse ka väliskoolitajatelt.

Tantsule lisaks on Emilia saanud osaleda erinevate sündmuste korraldamises. Kaasa on ta löönud Liipa Talu Jõulumaa korraldamises, Camp of Hip-Hop noortelaagri ning 2022. aastal ka Camp of Hip-Hop elustiililaagri, JJ-Street Suvelaagri ja Ukraina noorte heaks loodud laagri meeskonnast. Samuti omab Emilia laagrikasvataja ja -juhataja 6. taseme osakutset ning tegemisel on treeneri kutse Eesti Tantsuspordi Liidu alt. Emilia on aidanud kaasa esimese JJ-Street Active elustiiliajakirja loomisele ja saanud jagada lava mitmes erinevas linnas tänavatanstu etenduse Streetshow “Kadunud põlvkond” tantsijatega.

Meeldib? Jaga edasi!